• Новак
Ао Смит 2.5 х10 35 Микрони Кертриџ За Замена На Филтер За Вода-2 Пакување - За Системи За Филтрирање На Целата Куќа-АО-В-ПРЕД-Р2

Ао Смит 2.5 х10 35 Микрони Кертриџ За Замена На Филтер За Вода-2 Пакување - За Системи За Филтрирање На Целата Куќа-АО-В-ПРЕД-Р2

Вреднување на стоката:
DEN 1.00

Пристапност
Во достапна форма

Филтер за употреба Со : Филтер За Седимент На Целата Куќа(АО-ВХ-ПРЕВ или АО-ВХ-ПРЕД) Користете само сертифицирани, вистински филтри за замена На А. Смит за континуирано отстранување на загадувачи и перформанси на системот. Подолготрајни апарати-систем за филтрирање на целата куќа дизајниран да го намали талогот од секоја чешма. 35 микрон филтрација-го намалува талогот помал отколку што може да види човечкото око. Замени направени лесно-не водоводџија е потребно. Заменете го филтерот на секои 3 месеци. Стандарден капацитет (2,5") филтерот е совршен за големини на домаќинствата од 1-4 лица. Вклучува 2-пакет на замена седимент филтри. Филтер за употреба Со : Филтер За Седимент На Целата Куќа(АО-ВХ-ПРЕВ или АО-ВХ-ПРЕД). Користете само сертифицирани, вистински филтри за замена На А. Смит за континуирано отстранување на загадувачи и перформанси на системот. Подолготрајни апарати-систем за филтрирање на целата куќа дизајниран да го намали талогот од секоја чешма. 35 микрон филтрација-го намалува талогот помал отколку што може да види човечкото око. Замени направени лесно-не водоводџија е потребно. Заменете го филтерот на секои 3 месеци.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Цвеќиња Шарени Цветни Модел Електроника Организатор, Кабел За Чување Кабел Торба Водоотпорен За Домашно Патување, Електронски Додатоци Случај

DEN 367.84

Водоотпорен Материјал овој патнички електронски организатор е изработен ОД 900Д шифрирана Оксфордска т

Прстен за чекор напред од 37мм до 40,5 мм, за леќи за фотоапарати и филтер, метални филтри за чекор-адаптер за прстен, леќи за врска 37мм до

DEN 191.84

Професионалниот дизајн на Yadsux ви овозможува лесно да инсталирате различни додатоци за леќи со калибар �

Еидкгд Часовник Бенд Ремен За Гармин Феникс 5Х 6Х Ремен За Брзо Вклопување За Гармин Потекло Мк1 5 Плус 6 Про Претходник 935 945 Нараквица

DEN 501.44

Земја Како Што Е Означено *100% сосема нов и квалитетен, лесен за прилагодување на должината за да одговар�

WSSBK 3 - Парче Сет Кутија За Складирање Долна Облека Делител Капак Организатор На Плакарот Организатор За Складирање Кутија Покритие

DEN 2731.04

Разумно поделете ја долната облека, долната облека и чорапите во категории за да бидат чисти и уредни Ди

JML Ќебе За Ладење, Quadchill Технологија w / Nanokool Ткаенина Овозможува Оптимален Ефект На Ладење. Мека &засилувач; Дише Микро-Плетење Реверзибилна

DEN 447.84

КВАДЧИЛ СЕНЗАЦИЈА : со неодамнешниот пробив во нашата револуционерна технологија На Квадчил, комбинира

YYYSHOPP 5 Камин Шпорет На Топлина Навивач Дневник Дрво Режач Еко Пријателски Тивок Вентилатор Дома Ефикасна Дистрибуција На Топлина

DEN 0.67

Овој вентилатор за горилници е дизајниран да обезбеди многу широк опсег на топлинска струја, така што м�

Тапанари Тапанар Дрвена музичка кутија Windup Heart во форма на печатени музички кутии случај за роденден на годишнината од в Valentубените

DEN 415.84

Дрво Направено од висококвалитетно дрво, полирано непречено, чиста мелодија, нема потреба да се грижите

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.