• Новак
Acratech Плоча за брзо ослободување за канонот EOS R тело

Acratech Плоча за брзо ослободување за канонот EOS R тело

Вреднување на стоката:
DEN 944.00

Пристапност
Во достапна форма

АРЦА-компатибилно монтирање на доверзии Анти-пресврти прирабници. Нема опструкција на ЛЦД -екранот на камерата. Плочата за брзо ослободување за канонот EOS R од Acratech има анти-пресвртни прирабници кои спречуваат да се движи камерата кога се монтира на плочата. Во исто време, ЛЦД -екранот на фотоапаратот не е попречен од плочата и може да се навали или да се движи слободно.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Мерач На Светлина НА Камерата ЛАОЏИЈА, Фотометар За Фотометар За Фотометар За Фотометар За Фотометар За Фотографија На Сет-топ Рефлексија

DEN 703.84

●Мерачот на светлина на камерата има долго време на подготвеност, континуирано мерење 26 часа €Висока т

Либер Осветлување Ѓубре За Домаќинство Што Може Да Се Повлече Кујнска Корпа За Отпадоци, Скриена Корпа За Отпад Под Маса Висечка Работна

DEN 776.48

Цврстиот, стилски и елегантен дизајн го надополнува секој декор, така што оваа мала корпа може погодно д

Нуобести Лаптоп Стојат Тастатура Рачен Одмор Компјутерска Тастатура Стојат 1pc Рачен Зглоб Одмор На Зглобот Потпора На Зглобот Одмор, Одмор

DEN 0.33

Поддршка На Зглобот На Тастатурата : помага во ублажување на заморот на зглобот предизвикана долготрај�

Goeco Соларни Светла На Отворено-IP65 Водоотпорен 48 LED Соларни Пејзажни Светла со 3 Режими На Осветлување - Автоматско Вклучување/Исклучување

DEN 319.84

●Светли И Ефикасни QGoeco соларни надворешни светла со 48 LED монистра обезбедуваат идеално осветлување СО 6

Куќиште ЗА Кармин ОРИУКАН СО Огледало Симпатична Пренослива Торба За Шминка Козметичка Торбичка, Модерна Едноставна Шема Растение Во Саксии

DEN 1073.60

Димензија : 35€7€2 СМ), може да собере 3 кратки кармини Материјал : Изработен Од вештачка микрофибер кожа з

НОЛИТОЈ 3 парчиња Ковчег Орнаменти Голема Полица Декорација На Домот Украси Од Хартија Плашлив Вампир Кутија За Ковчези Незгодни

DEN 1238.40

ДРВЕН ДЕКОР ЗАДОВОЛЕН : класичната и шик декорација На ковчегот За Ноќта на Вештерките е избор за празни

Н / А Оксфорд Крпа Штипка За Облека Цилиндар Врвка За Перење Алишта Цврст Држач За Складирање Торба За Облека Со Закачена Кука Клип За

DEN 2.00

Изработени Од Оксфордска ткаенина, отпорни на солзи, отпорни на абење, водоотпорни и издржливи Покомпак

Играјте силен бејзбол среќен роденден балер роденденска картичка 1-пакет илустрирани спортски роденденски картички честитки за

DEN 111.84

Премиум квалитет : Секоја картичка е изработена од врвен квалитет на картички со квалитет 110lb, направени

Малриг 54 Лесен Компактен Статив Од Јаглеродни Влакна Со Одвојлив Монопод, 360° Топчеста Глава, Плоча За Брзо Ослободување, Оптоварување до

DEN 2224.00

●УлтраКомпактен Дизајн●лесниот дизајн на овој пренослив статив на камерата го прави да постигне најк�

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.