• Новак
Црни лажни трепки екстензии шминка за шминка трепки со една должина лажна индивидуална каша за очи рачно изработено за професионална употреба

Црни лажни трепки екстензии шминка за шминка трепки со една должина лажна индивидуална каша за очи рачно изработено за професионална

Вреднување на стоката:
DEN 95.84

Пристапност
Во достапна форма

Име на артикалот : Индивидуални екстензии на трепките, 16 реда/послужавник Суровина : Премиум стерилизиран PBT материјал, мек и удобен за носење, без оштетување на вашите трепки. Боја : Црна големина : Дебелина од 0,20мм D витка од 12мм должина. Употреба : Тие се погодни за забавно и лично шоу, космеј или празнична шминка, совршена употреба за салон за шминка, продавница за убавина, обука за графт за трепки. Функција : Лесно за графт, и многу меко чувство, совршен стил на навивам долго време, ќе ги направи вашите очи да изгледаат повеќе светли и привлечни заради неговиот уреден и густ дизајн. Брендот „Yelix Lashes“ секогаш се присилува на обезбедување на висококвалитетни производи и услуги за лажни трепки, вклучувајќи разни видови на трепките во дебелина на разликата, должината, навивам и видот. Нашиот трепче со една должина има различна навивам, дебелина, должина, за да можете да имате многу избори. Совршена употреба за салон за шминка, продавница за убавина или обука за шминка. Верувајте ни, овие совршени трепки ќе ги направат вас или вашите клиенти попривлечни. Предност : ниска цена и поголема количина. 16 реда, споредете со само 12 реда обично на пазарот. Висок квалитет : Користете црна PBT од Кореја, 100% рачно изработени, без безопасно за вашиот природен трепка. Различни спецификации : Можете да изберете соодветна навивам, должина или дебелина, ова ќе ја направи вашата работа лесно. Професија : Лесно за отстранување, без остаток, стабилен навивам, лепење лесно рамни екстензии на трепките, совршена употреба на салон.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Вентилаторот ЗА Влечење На Вентилаторот На Таванот Повлекува 6 ПАРЧИЊА Дрвен Вентилатор За Влечење На Вентилаторот За Продолжување На Ланецот

DEN 191.84

Синџирите за влечење на вентилаторот на таванот се користат за осветлување и вентилатори, вентилатори �

Сибзех Множење Маси Плажа Премиум Дебела Јога Мат Еко Пријателски Гума Здравје&засилувач;Фитнес Нелизгачки Мат За Сите Видови На Вежбање

DEN 2.00

●Еколошки Материјал●јога душекот е изработен од висококвалитетен тпе материјал, а ТПЕ има висока густ

Џтадва Надворешна и Внатрешна Двојна употреба Безбеден Пренослив Летен Мини Вентилатор 3-Брзински Прилагодлив Вентилатор УСБ Полнење Десктоп

DEN 2.67

100% сосема нов и висококвалитетен, изработен од висококвалитетни материјали, издржлив и практичен, 3 при�

DOITOOL Кабинетот Дупчење Дупка Дефиниција Дупчење Алатка За Снабдување Рачка На Шарки Врата Колекции Водич Кабинетот Инсталација

DEN 134.40

АПС, железо ВРАТА ШАРКА РУТЕР ЖИГА суштинска алатка во работата за дупчење на вратите Мали и лесни, напр�

Позадина На Продавницата За Сода од 50 тите Години На Лулка Украси За Забави Винил 5х3фт 1950 Тематска Фотографија Во Позадина Фотосесија Банер

DEN 2.67

❉ Материјал : Винил ; Големина : 5х3 стапки(60 х 36 инчи) Боја : живописна боја, обрасците се печатат со помош �

Аисо Камериер Послужавник Чад Пеперутка Печатење Кожа Накит Коцки Организатор Кутија За Паричници, Часовници, Клучеви, Монети, Мобилни

DEN 2.33

Висококвалитетен организатор на лондонски кожен послужавник е изработен Со Висококвалитетна микрофиб

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.