• Новак
Nintendo Wii Fit Balance Balanc

Nintendo Wii Fit Balance Balanc

Вреднување на стоката:
DEN 1249.60

Пристапност
Во достапна форма

Не-ОЕМ со гаранција од 1 година Заштитете ја вашата Wii Balance Balue од абење и солза на секој ден употреба. Мекиот силикон делува како. Абсорбента за да го намали влијанието на вашите чекори. Исечени отвори за дното на таблата, преден прекинувач ,. LED индикатор-го олеснува целиот пристап. Обичај дизајниран за Wii Fit Balance Balue. Го спречува Wii Fit Balance од нечистотија и влијание. Не-ОЕМ со гаранција од 1 година. Заштитете ја вашата Wii Balance Balue од абење и солза на секој ден употреба. Мекиот силикон делува како. Абсорбента за да го намали влијанието на вашите чекори. Исечени отвори за дното на таблата, преден прекинувач ,. LED индикатор-го олеснува целиот пристап. Обичај дизајниран за Wii Fit Balance Balue. Го спречува Wii Fit Balance од нечистотија и влијание.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Симпатична аниме торба за филм Лоракс, прекинувач за префрлување на патувања за конзола за прекинувачи и додатоци, заштитни капаци

DEN 1.00

Опис на материјалот : Најлон + EVA + Velvetsize : 10,2 x 4,5 x 2 инчи (26 x 11,5 x 5,2 см) Перформанси на производот : Овој конзо

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.