• Новак
Saker Spark Pluck Gap Allass Lake Lacks

Saker Spark Pluck Gap Allass Lake Lacks

Вреднување на стоката:
DEN 350.40

Пристапност
Во достапна форма

Прецизна работа : Оваа алатка за празнини на приклучокот со свеќи со мерач на чувство ќе ви го даде тој совршен јаз секој пат Едноставно поставете го вашиот свеќички на алатката GAP совршено. Универзална вклопување : Универзална за 10мм 12мм 14мм 16мм свеќички. Користете го вашиот посакуван мерач на чувство за големина за дебелина на празнината. Точен мерач на чувства - мерачот на чувство на чувство изгледа како џебен нож кој има неколку метални лопати или жици во различни дебелини. Секое сечило или жица е специфична дебелина обележана во илјадници од инч (империјален) или милиметри (метрика). Со широк спектар на лопати или жици, ќе можете да измерите скоро секој јаз. Иновативен дизајн : Нашите лавици за бои за прскање на Saker е алатка за иновации што ви овозможува да ги насликате и да ги ставате вратите и да ги исечете со леснотија. Со својот уникатен и иновативен дизајн на I-Type, тој може тотално да го промени вашиот пат кога сликате. Beе се избегне голем проблем затоа што и двајцата ќе ја спасат вашата област на порибување и неволја во обидот да избегнете капе, работи и измами од премногу ракување со проекти. Тоа е совршена алатка за да ја направите вашата работа поефикасно. Заштеда на време и простор- : Оваа неверојатна алатка не само што може лесно да ја преврти вратата, туку и може да биде наредена со неговиот уникатен дизајн. Со можност да стекнете неколку врати или да ги исечете, и да ги насликате двете страни во еден лесен процес, можете побрзо да го завршите и да преминете на следниот проект. Сè што сакате да направите со вратата, може да се направи без напор само во вашата куќа. Прецизна работа : Оваа алатка за празнини на приклучокот со свеќи со мерач на чувство ќе ви го даде тој совршен јаз секој пат. Едноставно поставете го вашиот свеќички на алатката GAP совршено. Универзална вклопување : Универзална за 10мм 12мм 14мм 16мм свеќички. Користете го вашиот посакуван мерач на чувство за големина за дебелина на празнината. Точен мерач на чувства - мерачот на чувство на чувство изгледа како џебен нож кој има неколку метални лопати или жици во различни дебелини.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Steelman 1/2-инчен погон Магнетски држач за длабоки приклучоци/организатор за механика, 9 слотови за метрички или стандардни приклучоци, магнетна

DEN 2.33

Организатор на погон од 1 / 2инчиОрганизирајте до девет приклучоци за погони од 1 / 2инчи Метрика или станд

CV спојници за прицврстување на зглобот - клешти за вртење на увото со комплет за прицврстувачи за подигање, комплет за алатки за автомобили,

DEN 1480.00

【Комплет за алатки за прицврстување на CV】 Подготвивме 10 парчиња мали степени за подигање од не'рѓосува

Yugtcen Leaging Puller 2 вилица, прилагодлива опрема за влечење на менувачот Две алатка за влечење на воланот за влечење, алатка за поправка

DEN 0.33

Користете две вилици за да го фатите лежиштето Ротирајте ја манделата со конецот Извлечете го лежиштет�

Адаптер за брзи спојки со 2 парчиња директен конектор за климатизација R134A високо/низок притисок со повеќе додатоци за автомобилски

DEN 172.80

Овој адаптер се користи за поврзување на 1 / 4 "SAE црево што одговара на резервоарот за ладење R134 A Automobile Бр�

Алатка за мерач на мерачи на мерачи на мерачи на предниот дел на пети, алатка за мерач на премиум алуминиум изработена специјално за точно

DEN 982.40

Алатката за мерач на мерачи на предниот дел на предниот дел на пети е високотехнолошки мерач на алумини�

Дак -глава за менување на гумите, монтажа на гуми за монтирање на главата, алатка за поправка на главата на главата на патки, алатка за леано

DEN 1.67

Application Универзална прилагодена апликација Оваа 100% сосема нов менувач на гуми за гуми на Евандор / Демо�

7 парчиња/сет 4 инчни влошки за полирање на дијаманти за бетонски мермерски густини од 6мм влажни дискови за мелење Полирање камен LW03

DEN 1419.20

Извонредна завршница и сјај на бетонски countertop, бетонски под Екселентна завршница на подот Терацо, Траве

Дигитален мерач на повеќекратни мерачи, дигитален мерач на повеќекратни мерачи, додаток за мерач на мерач на мерач на мерач на климатик

DEN 1.33

Практична употреба : За инсталација, тестирање и одржување на опрема за ладење, како што се климатик, фри

Планински мажите филтер елемент 64,5мм Клуч за филтрирање на масло 3/8 Отстранувач на алатка за куќиште на погонот 14 флејти Универзален

DEN 2.67

Делови за замена на филтерот за нафта, погодни само за професионална инсталација Клучот за филтрирање н

PDR Алатки Автомобил безбоен забирање Поправка за влечење на канџи за влечење 6 шепа за глава за кука за прсти за место за заварување

DEN 4493.60

Алатки за слајд на PDR Dent Puller Slide Hammer 6 алатка за заварување на кука за прсти Алатки за слајд на PDR Dent Puller Slide

Сет на клучеви за филтрирање на маслото Атнхинг, алатка за отстранување на филтрирање на филтрирање на маслото од 2 парчиња, Универзални

DEN 620.80

Може да имате : Сетот за прилагодлив филтер за филтрирање на маслото со 2 парчиња вклучува 12инчен и 16инч

Мемакс 2 парчиња ладилник за ладење на воздухот за полнење на ладење на ладилник Контрола на вентилот за полнење на вентилот за полнење

DEN 1.33

Секој производ е постојано тестиран за да се осигура дека можете да го користите кога ќе го добиете Логи

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.