• Новак
Youbtq Преносен балет баре бар за домашни деца балет бар дво-затегнат лифт за домашно танцување студио балет пол јога за истегнување фитнес танц за танцување за деца з

Youbtq Преносен балет баре бар за домашни деца балет бар дво-затегнат лифт за домашно танцување студио балет пол јога за истегнување фитнес

Вреднување на стоката:
DEN 886.40

Пристапност
Во достапна форма

Цврста и стабилна конструкција : Нашата балетска баре е професионално дизајнирана и користи висококвалитетни железни материјали за да ви помогне да ја подобрите вашата способност за истегнување, рамнотежа, форма и движење Ние користиме квалитетни гумени влошки на дното помага да се спречи да се врти или менувањето за време на вежбањето без да се оштети подот. Висина прилагодлива слободна балетска баре : Оваа хонорарна балетска баре доаѓа со две дрвени шипки од 4 стапки кои се прилагодливи во висина од дното до горните 47 ". Можете лесно да ја прилагодите висината за да ги задоволите вашите потреби со едноставен пресврт на копчето. Лесно за Asseble и преносно : Нема потребни алатки, само поправете го вашиот баре и затегнете го копчето, можете да го поставите балетскиот барел за секунди. Премиум шипките се лесни доволно за да бидат преносни, додека е доволно силно за да носите капацитет со голема тежина. Широка апликација : Ова Балет баре за дома е од суштинско значење за обука на вашите вештини, форма и техника. Оваа преносна балетска баре нуди повеќе вежби : балансирање, зајакнување на вашето јадро и развој на флексибилност и опсег на движење, погоден за различни места за правење вежби за истегнување, како што се дома, танц Студио, училиште или теретана. Задоволна услуга : Бидејќи вашето задоволство е од најголема важност за нас. Посветено е да ви понудиме премија производи и услуга за грижа. Ако имате какви било прашања за време на користењето на нашите производи, ве молиме слободно контактирајте со нас. Ние ќе се обидеме да се потрудиме да решиме проблеми за вас што е можно поскоро.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Justinастин Роуз потпиша автограм Аугуста Мастерс капа капа - 2013 година Отворен шампион на САД ЈСА - Автограмирани капи за голф и стакло

DEN 0.33

Ако се автограмира, вклучува индивидуално нумериран холограм очигледен Категорија; Автограмирани капи

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.