• Новак
Cismark Elegant Ballloom Latin Dance Party долго замавнувано здолниште за жени

Cismark Elegant Ballloom Latin Dance Party долго замавнувано здолниште за жени

Вреднување на стоката:
DEN 303.84

Пристапност
Во достапна форма

65% памук, 35% полиестер Еластично затворање. Издржлив квалитет - Направен од ткаенина и секвенција на кожата (млечна свила), тие се меки и елегантни. Во вежбањето со танцување, фустанот го прави лекарот да се чувствува удобно, исполнувајќи ги барањата за вежбање танц. Разумна големина - должина 35,5 "половината : 23,6" -39.4 ", еластична еластична половината, една големина најмногу одговара. Моден дизајн - 3Д дизајн на вештачки цвеќиња, кога танцувате во ова извонредно здолниште, шемата на здолништето ќе се заниша со вашиот грациозен танц. Добро за кое било ниво - идеален сет за кое било ниво и искусен танчер во сала. Без оглед на кое ниво, ова е економски пријателски избор за оние што бараат нов фустан за танцување во сала. Одлично за танцување - со целата сјајна декорација , фустанот може да создаде таков привлечен ефект! Одлично за модерниот валцер Фоксот Танго шоу случај, вежбање и перформанси, стандарден танц во сала за бал : - Micro Fiber and Sequins - Ballroom dancing flamenco waltz Latin dance dress - Length:35.4",Elastic waist Shipping List : - 1 PCS dancing skirt PLEASE KINDLY NOTE : 1.As different computers display colors differently, Бојата на вистинската ставка може да варира малку 2.

Главните карактеристики

Избор на клиент

JBAMQ Безбедно Со Заклучување На Лозинка, Важен Шкафче За Шифрирање На Безбедноста На Датотеката, Целата Челична Конструкција Електронска

DEN 0.67

●Безбедно што може да се вознемири ако внесете погрешна лозинка 3 пати по ред, таа насилно ќе се тресе н�

Стофинити 11 Предлог Картичка За Деверуша, 8 Дали Ќе Бидеш Моја Деверуша Картичка, 2 Ќе Бидеш Моја Слугинка На Честа, 1 Ќе Бидеш Моја Матрона

DEN 395.20

ЕДИНСТВЕНА ДЕВЕРУША ПРЕДЛОГ КАРТИЧКИ : повеќето специјални деверуши подароци за вашите девојки! Без ра�

Волумен +нем за микрофон +кабел RJ9 Телефонски слушалки бинаурален со микрофон за откажување на бучава само за Cisco IP телефони: како што се

DEN 3.33

ONLY COMPATIBLE WITH Cisco Unified IP Phones : 7940 7940 G 7941 7941 G 7942 7942 G 7945 7945 G 7960 7960 G 7961 7961 G 7962 7962 G 7965 7965 G 7970 7970 G 7971 7971 G 7975 7975 G 6921 6941 6

Ѕиден Плакар Висечка Торба За Складирање Издржливи Ленени Висечки Вреќи За Складирање Со Кука Памук Голем Капацитет Ѕид Врата Виси

DEN 3.33

Тоа го прави за собира различни работи, може да се закачи со вашиот лежалка, веднаш до вашето биро, на вра

Кленплус 3 парчиња. Црни Високи Потпетици Секси Девојка Лепенка Цртан Филм Везена Апликација Занает Рачно Изработено Бебе Девојче

DEN 0.67

Големина : 2,5 / 8Х2 ИНЧИ / Прикажи на следната слика Упатство За Железо На : Прскање доволно пареа на површ�

ЈАХ Ролна За Домаќинство Природна Чипка Од Бура Од Јута Хесиска Лента Од Коноп Гроздобер Рустикална Свадбена Забава Божиќен Декор Сам Занаети

DEN 2886.40

Изработена од ткаенина од коноп, лентата се чувствува мазна, сјајна и отпорна на абење Лентата од ленена

Организатор На Шарм за Чевли _ Држач За Висечки Накит За Крок Шарм, Пренослива Торба За Складирање Ролна Држач За Висечки Дисплеј Монтиран

DEN 0.33

Уредно Организирајте Привлечност За Чевли : Ако сакате уредно да ги организирате вашите мали привлечно�

CLSMD Цртан Филм Игра Молив Случај Кул Печатење Молив Торба Алтернативна Личност Козметичка Торба Дневно Пренослива Торба За Складирање

DEN 3.00

Големина На Пенкало : 8,7 х 4,7 х 2 инчи(22 х 12 х 5см) Обезбедете Го Вашиот Канцелариски Материјал : чувајте ги в

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.