• Новак
чевли за трчање на мозочен удар на Адидас Бој

чевли за трчање на мозочен удар на Адидас Бој

Вреднување на стоката:
DEN 848.00

Пристапност
Во достапна форма

Гума ѓон Горна слична на Нубак. Сврзувачки елементи на велкро. Совршен стил на трчање лесен за носење дури и за деца. Овие чевли изработени од Nubuck како материјал се опремени со многу практични сврзувачки елементи за велкро. Светли бои додаваат духовит допир на дизајнот.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Врвови за мажите за Ноќта на вештерките графички кошули со долги ракави плус големина на мода, врвови на блуза за кардиган, блузи, врвови

DEN 153.44

Тениски кошули за мажи Врвови за мажите за Ноќта на вештерките графички кошули со долг ракав плус голем�

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.