• Новак
2 парчиња медицинска сестра за чистење капаци жени со долга коса, тикви за Ноќта на вештерките лилјаци пајаци прилагодливо работно капаче со копче и џемпери

2 парчиња медицинска сестра за чистење капаци жени со долга коса, тикви за Ноќта на вештерките лилјаци пајаци прилагодливо работно капаче со копче

Вреднување на стоката:
DEN 1.00

Пристапност
Во достапна форма

100% полиестер Затворање на влечење. Компона за опашка и дизајн на копче - За долга коса, торбичката за конска опашка ви помага да ја прилагодите косата. Нашите панделки можат да бидат врзани во лак или други форми како што сакате, ве тера да изгледате професионално и брзо. Со копчето околу увото, што можете да ги избегнете лентите на маски за да ги направите ушите да ви бидат повредени или да добијат брчки на лицето. Премиум материјал-Хируршката капа изработена од висококвалитетен полиестер, кој е лесен, удобен, дише, пријателски за кожата, удобно долго време. Со добар квалитет на печатење, по миењето, тие нема да се намалат или избледат. Нашиот сет на медицинска сестра содржи 2 буфантни капачиња, кои се погодни за промена и миење секој ден. Дизајн на памук за џемпери - не само буфан капи со дизајн на копчињата, а исто така и вградена џемпери низ челото што може брзо да ги апсорбира сите потење за да го задржи челото чисто суво и свежо долго време, никогаш не влијае на делата, супер удобно, особено во лето или Долго време носење. Прилагодливи и песни - прилагодливи капачиња за чистење доаѓаат со еластична лента и лента на задната страна. Можете лесно да ја прилагодите затегнатоста на хируршките капачиња за да одговараат на формата на главата и стилот на коса. Без разлика колку е долга и густа вашата коса, оваа капа може целосно да ја покрие. Лесно прилагодете се од задниот дел без да ја мачкате главата. Широко користете - Погоден е за здравствена заштита, домашни работи, работа во дворот, сликарство, дрво, грижа за лицето, готвење и многу повеќе. Можете да ја добиете најдобрата работна состојба со неа. Тоа е најкласичното капаче за само-вратоврска дизајнирана за секојдневниот живот. Оваа медицинска сестра е идеален производ за сите. Lorvies 2 парчиња прилагодливи медицински капи со копчиња и лента од лента за жени долга коса апсорбира пот- лесно апсорбирајте пот за време на вашето работно време и одржувајте го челото свежо. Компанијата за конска опашка - капачињата за чистење на конска опашка се дизајнирани да бидат и ласкави и удобни да ја задржат вашата долга, густа коса под обвивките со нашите стилски и функционални капачиња за чистење на конска опашка.

Главните карактеристики

Избор на клиент

180гр Топка За Бања Со Меурчиња, Бања Со Меурчиња, Чистење На Кожата, Измазнување, Ублажување На Замор, Топчиња За Туширање Со Сол Од

DEN 463.84

Ја подобрува Кожата : Топката За Бања со Меурчиња содржи природни есенцијални масла кои помагаат да се о

Хемотон 2 парчиња силиконски пешкир за бања, миење на телото за миење садови за мелење на четка за четка за четка за четка за тело

DEN 478.40

Чистач за туширање во бања : Тело, заштедете време и енергија, дневно чистење на длабоко тело Назад за ми�

Работна капа со копчиња и врски со лента за жени 2 пакувања, Ден на мртвите прилагодливи унисекс хируршки капачиња за чистење капаче

DEN 223.84

100% полиестер Еластично затворање 【Цврст еластичен опсег】 Еластичниот опсег на задниот дел има засиле�

Перници за масирање на перници за масирање на вратот, кафе, одвојување на градите, подлога за маса, мека градите перница спиење лежејќи градите

DEN 260.64

Лесен, удобно, еднократно и миење Мека памучна перница за градите за убавина за масажа, перница за масаж�

2 пакувања капа за операција со џемпер, дишејќи буфонски капи, долга коса, прилагодливи капаци за чистење на медицинска сестра Индиска

DEN 3.33

100% полиестер Еластично затворање 【Цврст еластичен опсег】 Еластичниот опсег на задниот дел има засиле�

Бомби за бања со играчки внатре, 6 пакувања со меурчиња за бања украси со фигури играчки, сет за спа -бања, сет за одлични подароци

DEN 191.84

Сет на вредност : Подарокот за подароци за бомби за бања вклучува 6 бомби за бања со разновидни божиќни ф�

2 ПЦС медицинска сестра за чистење капаци жени долга коса, Денот на благодарноста есенски тикви прилагодливо работно капаче со копче

DEN 0.33

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врат

60гр Тетоважа Трансфер Крем Гел Тетоважа Раствор На Кожа Гел За Трансфер Хартија Машина Трансфер Сапун Тетоважа Материјали Додатоци

DEN 130.24

Смирување на кожата : нашиот крем за пренос на тетоважи може да ја смири и навлажне кожата, да го забрза п

Работна капа со копчиња и врски со лента за жени 2 парчиња жолти сончоглед прилагодливи унисекс хируршки капачиња за чистење капаче

DEN 223.84

100% полиестер Еластично затворање 【Цврст еластичен опсег】 Еластичниот опсег на задниот дел има засиле�

Ротари Тетоважа Хајн Постави Тетоважа Пиштол Колекции, Професионални Вилински Коњче Ротари Тетоважа Мотор хајн Пиштол Шејдер Лагер

DEN 3.33

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врат

Метавеј свила за спиење HONDET жени 19мм црница сатенска свила ноќна капаче-прилагодлива и без лизгање свила за спиење за долга/кадрава

DEN 2.67

★ Материјали : 100% тешка црница од 19мм чиста сатенска свила за оваа свилена хауба за спиење, мека, убава, м

Сте Биле Непослушен Бања Впие-Смешни Санта Бања Соли Црвена Бања Симпатична Божиќ Подароци Смешни Одмор Спа Подароци За Пријатели Порибување

DEN 1.00

НЕКОЈ Е ЛОШО Разбиен! Божиќното утро е секогаш позабавно кога има глупаво изненадување под дрвото Сте Б�

Череп капа за спиење Работа капа за капакот на капакот за жени мандала цветни цвеќиња шарени гроздобер геометриски виолетова капа

DEN 2.67

Еластичен, полиестер, спандекс, сатен Еластично затворање 【Удобен материјал】 сатенска ткаенина 96% пол�

Работно капаче за жолто фламинго со копче и џемпери, 2 парчиња за еднократна употреба на хируршка хирургија, држач за конска опашка,

DEN 223.84

100% полиестер Еластично затворање 【Цврст еластичен опсег】 Еластичниот опсег на задниот дел има засиле�

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.