• Новак
Лопатки на копчето за контролор на игри Поставете GamePad Thumbsticks за Xbox One Elite Series 2 Elite Series 2 Control Paddles Elite SE

Лопатки на копчето за контролор на игри Поставете GamePad Thumbsticks за Xbox One Elite Series 2 Elite Series 2 Control Paddles Elite

Вреднување на стоката:
DEN 2.33

Пристапност
Во достапна форма

Нежните површински џојстик ви дава поубаво чувство за игри и ви помага да добиете подобри перформанси на играта [Супер компатибилност] Изработено е од метал, што значи дека можете да го чувате долго време, и не е лесно да се носи. Кога играте возбудлива игра, копчињата се како лебдечки, погодни за Xbox One Elite Series 2. Можете да уживате во искуството на среќната игра со замена на новиот сет на одвојливи thunbsticks. Услуга за квалитет : Овој производ е професионално и строго прегледан и тестиран. Имаме 24-часовен тим за услуги за професионални клиенти преку Интернет. Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, или имате какви било прашања во врска со овој производ, можете да контактирате со нас во секое време, ние ќе дадеме се од себе за да го решиме вашиот проблем навреме, ве молиме бидете сигурни дека ќе ги купите. Нежните површински џојстик ви дава поубаво чувство за игри и ви помага да добиете подобри перформанси на играта. [Супер компатибилност] Изработено е од метал, што значи дека можете да го чувате долго време, и не е лесно да се носи. Кога играте возбудлива игра, копчињата се како лебдечки, погодни за Xbox One Elite Series 2. Можете да уживате во искуството на среќната игра со замена на новиот сет на одвојливи thunbsticks.

Главните карактеристики

Item Type:
Controller Thumbsticks Set
Material:
Metal+Silicone
Color:
As Picture Shown
Weight:
Approx. 126.0g/4.4oz
This product is a spare part of the gamepad. It is easy to install. It can be used after removing the original one and replacing it with a new one.:
Package List:
6 x Thumbsticks :
7 x Metal Button:
1 x Bag:

Избор на клиент

гостчаи ДЦ 12в Вентилатор За Брза Дисипација На Топлина Ладилник, Моќен Вентилатор За Ладилник За Ветер, 5-Сечилото Создава Избалансирано

DEN 2.00

За да ја направите дисипацијата на топлина побрза за да дадете непречено и стабилно играње и да го продо

Вентилатор За Ладење На Конзолата за игри, Лесен За Употреба Бел USB Вентилатор За Ладење На Конзолата за Полнење Со Сино Светло за Домаќин

DEN 0.33

[Лесна Инсталација] нашиот ладилник за игри е дизајниран со сино осветлување, подготвен за инсталирање �

Целосно Куќиште Капак На Куќиштето + Средна Рамка Со Целосни Копчиња За Xbox Еден Безжичен Контролер Без Приклучок За Приклучок од 3,5

DEN 136.00

Компатибилен со : Xbox Еден Безжичен Контролер без Приклучок Од 3,5 mm (не За Xbox One Тенок Елита итн Заменете Ја

Мејџунтер Замена Инлајн Нем Кабел Компатибилен Со Астро А10 А40 А30 А50 Гејмерски Слушалки/ПС4/Xbox One/Прекинувач-Адаптер За Аудио Кабел

DEN 3.00

Queld model_ Замена на вградениот нем кабел компатибилен Со Astro A10 A40 A30 A50 Gaming Слушалки / PS4 / Xbox One / Switch ●Материј�

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.