• Новак
Пакет за есенцијално масло од цимет со есенцијално масло од ванила за ароматерапија чисти и природни есенцијални масла од ванила за дифузери за домашно масло од ва

Пакет за есенцијално масло од цимет со есенцијално масло од ванила за ароматерапија чисти и природни есенцијални масла од ванила

Вреднување на стоката:
DEN 662.40

Пристапност
Во достапна форма

❁Cinnamon (Cinnamonum Zeylsnicum) - Дестилиран од лисјата и гранчиња од цимет, без преulудувачи или разредување, обезбедуваат 100% чист квалитет Мириса : Се користи во ароматерапија, е темно жолта боја. Вискозноста може да варира од средна до тенка, а аромата е топла, зелена и зачинета. - Дистрибуирани од природно одгледуваните парчиња ванила, без преulудувачи или разредување, обезбедуваат 100% чист квалитет. Слатка кремаста арома, топла и сложена арома на ванила. ❁ Екселентен подарок - Нашата 100% чиста употреба во спрејови, креми, лосиони, гелови, компреси, производи за коса. ❁ Пакуван вклучен : 1 парчиња есенцијално масло од цимет + 1 парчиња есенцијално масло од ванила. ❁Cinnamon (Cinnamonum Zeylsnicum) - Дестилиран од лисјата и гранчиња од цимет, без преulудувачи или разредување, обезбедуваат 100% чист квалитет. ❁Cinnamon (Cinnamonum Zeylsnicum) - Дестилиран од лисјата и гранчиња од цимет, без преulудувачи или разредување, обезбедуваат 100% чист квалитет. Цимет есенцијално масло цимет (Cinnamonum Zeylsnicum) - Дестилиран од лисјата и гранчиња од цимет, без преulудувачи или разредување, обезбедуваат 100% чист квалитет.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Геометриски резервоар за квадратни врат жени секси врвови без ракави лабави уникатни геометриски маици за печатење летен моден резервоар

DEN 1022.40

Летните резервоари за жени y2k врвот на резервоарот увезен ✿✿ Со големина : Ве молиме изберете ја големи�

Bluses на Lytrycamev за жени лето лабава лабава вклопена симпатична женска врвови фустани обични трендовски секси кратки кошули со кратки

DEN 127.84

✦ 【Тип на ткаенина】Висок квалитет ќе биде во согласност со вашата желба Удобниот материјал обезбедув�

Womenенски без ракави Велигденска маица Симпатична гномска јајца Графички печати резервоар за врвот Слим вклопување во екипаж на екипаж на екипаж

DEN 1.67

Врвовите на резервоарот за медицински сестри Долги резервоари за жени увезени ✿✿ Со големина : Ве моли�

Балами Домашен Кабинет За Чевли Решетка За Чевли 5 Катни Метални Лавици За Чевли Поддршка За Полици За Чевли Што Се Редат Преклопен Плакар

DEN 1.33

Повеќеслојна решетка за чевли за складирање Димензии : () 61Х25Х84 см или 24 Во Х 9,8 Во Х 33 Инчи Обновлив Матер�

Девојки за девојчиња за девојчиња за девојчиња, кои се протегаат со блиски панталони, спортски атлетски трчање џогирање на дното

DEN 105.44

100% полиестер Детска девојка со боја, во боја, блиску, панталони за лизгање на мраз, спортски дното на дно�

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.