• Новак
Baixinde 2PCS TPMS компатибилен со сензорот за притисок на гумите BMW TPMS 36106856209 36106881890 6855539

Baixinde 2PCS TPMS компатибилен со сензорот за притисок на гумите BMW TPMS 36106856209 36106881890 6855539

Вреднување на стоката:
DEN 479.84

Пристапност
Во достапна форма

ОЕ : 36106856209 Издржлив за долгорочна употреба, лесен за инсталирање. Изработено од висококвалитетна пластика отпорна на не'рѓосувачки челик и висока температура, телото од не'рѓосувачки челик обезбедува совршена заштита на напон на наплив, нуди долготрајна издржливост, солиден дизајн, отпорност на вибрации и термичка стабилност. Заменете го бројот на дел : 36106855539, 36-10-6-855-539, 36106881890, 3610685539, 36106856209. Ве молиме, проверете дали одговара на вашиот автомобил пред да купите, ако не сте сигурни, ве молиме контактирајте не. ОЕ : 36106856209. Издржлив за долгорочна употреба, лесен за инсталирање. Изработено од висококвалитетна пластика отпорна на не'рѓосувачки челик и висока температура, телото од не'рѓосувачки челик обезбедува совршена заштита на напон на наплив, нуди долготрајна издржливост, солиден дизајн, отпорност на вибрации и термичка стабилност. Заменете го бројот на дел : 36106855539, 36-10-6-855-539, 36106881890, 3610685539, 36106856209. Ве молиме, проверете дали одговара на вашиот автомобил пред да купите, ако не сте сигурни, ве молиме контактирајте не. Part Number : 36106856209 Replace Part Number : 36106855539, 36-10-6-855-539, 36106881890, 36106855539, 36106856209 Fitment For : Compatible With Alpina Alpina 3 2013-2019 Compatible With Alpina Alpina 4 2013-2020 Compatible With Alpina D3 2014- 2019 Компатибилен со Alpina D4 2013-2020 Компатибилен со BMW 1 Серија 2010-2020 Компатибилен со BMW 2 Series 2014-2019 Компатибилен со BMW 3 Series 2014-2013 Компатибилен со BMW 3 Series GT 2014-2019 Компатибилен со BMW 3 Series SEAN 2014-2019 Компатибилен со BMW 3 серии Вагон 2014-2019 Компатибилен со BMW 4 Series 2014-2020 Компатибилен со BMW I I3 i5 i8 Series 2014-2020 Компатибилен со BMW M2 2015-2019 Компатибилен со BMW M3 2015-2018 компатибилен со BMW M4 2015-2019 Компатибилен With BMW Urban Cross 2020 Compatible With BMW X1 2016-2019 Compatible With BMW X5 2014-2019 Compatible With BMW X6 2015-2019 Compatible With BMW 228 I 2015-2016 Compatible With BMW 230 I 2017 Compatible With BMW 320 I 2015-2017 Compatible With BMW 328 D 2015 -2017 Compatible With BMW 328 I 2015-2016 Compatible With BMW 330 E 2016-2017 Compatible With BMW 330 I 2017 Compatible With BMW 335 I 2014-2016 Compatible With BMW 340 I 2016-2017 Compatible With BMW 428 I 2015-2016 Compatible With BMW 430 I 2017 Compatible With BMW 435i 2015-2016 Компатибилен со BMW 440i 2017 Компатибилен со BMW Active Hybrid 3 2013-2015 компатибилен со BMW M235i 2014-2016 Компатибилен со BMW M240i 2017 Компатибилен со Mini Cooper 2015-2019 компатибилен со Mini Cooper Clubman 2013-2019 компатибилен со Mini Coupner 2017 2017 -2020 Компатибилен со Mini Cabrio 2016-2019 Компатибилен со Mini Clubman 2016-2019 Вклучен : Сензор за притисок на гуми од 2 компјутери.

Главните карактеристики

Избор на клиент

4 парчиња круна гума вентил матични капачиња, кои тресат рачно изработени кристални ринизони универзални хромирани круни возила, капаци за гуми

DEN 108.48

Getе добиете : Пакетот доаѓа со 4 парчиња капачиња за вентили за автомобили, од кои секоја мери приближно 0,

Покрив од 4 парчиња, автоматски за заменски заменски заменски заменски заменски заменски налепници, покритие пластична декорација-

DEN 3.33

Тркала на кожата на кожата ги покрива тркалата за кожи за тркала автоматско замена на гуми за надворешн�

Ксиагеана метални автомобили во тркала за тркала, матични капачиња 4 пакувања ладни сончогледни модели алуминиумски автомобили гуми капачиња

DEN 143.52

Материјал : нашите капаци на матични вентили се изработени од висококвалитетна алуминиумска легура, и�

XWQWER Одам таму каде што влегувам резервни капаци на гуми за камиони за приколка на Camper RV SUV и многу возила, универзално вклопување на тркалото

DEN 335.84

Материјал : Изработено од квалитетен полиестер, водоотпорен и отпорност на прашина, со мека, поддршка од

Преносен компресор за воздух за гуми за гума за автомобили, воздушна пумпа за автомобилска гума со батерија од 5000mAh Брза надувување 150psi

DEN 1.67

Воздушна пумпа побрза преносна : ажурирана батерија со голема моќност 5000m Ah и брзо надувувања на гуми об�

Заштитник на резервоарот за резервни тркала за резервни тркала од виножито, за заштитник на камиони со камиони со приколка, вклопува гуми од 14

DEN 1.33

АпликацијаУниверзална вклопува 2332 инчи дијаметар на гуми Висококвалитетни материјалигумата на знамет

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.