• Новак
Crystal потрага по комерцијална голема интензивна заменлива единечна мулти ултра вода за филтрирање на вода

Crystal потрага по комерцијална голема интензивна заменлива единечна мулти ултра вода за филтрирање на вода

Вреднување на стоката:
DEN 1.67

Пристапност
Во достапна форма

Водата патува низ 6 фази на филтрација, отстранувајќи многу загадувачи од вода Погодно обезбедува 10.000 литри вода (1-3 години, или кога протокот на вода автоматски ќе престане или ќе застане или ќе забави значително. Достапно на 1/4 "НПТ влез/излез. Дизајнирано во атрактивно бело куќиште, погодно обезбедува 10.000 литри вода (1-3 години, или кога протокот на вода автоматски ќе застане или ќе застане или ќе забави многу. Исто така, достапен и за 20,000 галони (2-4 години) и 30,000 галони (3-5 години) капацитет на филтрација. Димензии : 5 "L x 14" H (10 "+4" за промена на кертриџот) x 5 "w. Комерцијалните единечни филтри за вода Crystal Quest ги елиминираат нечистотиите на водата од чешма за да понудат поголем вкус и чистота. Совршено решение за секоја апликација, брзо е и лесно да се инсталира и користи, привлечно, удобно и ефикасно отстранува многу загадувачи од вода. Овој уникатно дизајниран филтер за вода ги користи најновите технологии кои ги мешаат можностите за адсорпција на јаглеродот активиран јаглерод со кокос со редокс и многу повеќе.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Магнетна табла магнетни ленти со лепила за поддршка на магнетни ленти Лепичка магнетна лента за wallидни мемориски табли со влечење

DEN 431.84

Соодветна количина : ќе добиете 10 парчиња магнетни ленти со магнетни плочи и 80 парчиња магнетски притис�

Шинелоха 43 Инчи Закачалка За Растенија Макраме Голема За Тенџере До 12 инчи Екстра Долго + Кука | Без Реследник, Држач За Виси Памучни

DEN 0.67

€€1 ПАКЕТ + ЕКСТРА ДОЛГО q тоа е рачно изработена закачалка за растенија макраме со должина од 43 инчи Го�

Играчки За Девојки Караоке Микрофон-Пренослив Безжичен Блутут Караоке Микрофон Со Лед Светло, Играчки За 4 5 6 7 8 9 10 Годишно Девојче

DEN 317.76

4 ВО 1 КАРАОКЕ МИКРОФОНпреносни рачни безжични микрофони може да се користат како микрофон, Bluetooth звучни�

Вакауто Картонски Кутии За Складирање Држач За Фотографии Држач За Штанд За Фото Цевка За Складирање Постер Цевка: Цевка за Испраќање

DEN 0.33

Овие кутии се погодни и за големи отпечатоци постери, нацрти и мапи Ги штити вашите уметнички дела, свит�

WPYYI безжичен електричен клуч 12V, сет на клуч од 1/2 Ratchet, агол на шрафцигер за вежбање, расклопување навртка за завртки, алатка за поправка

DEN 0.33

Големина на пакување : 345*265*85мм Ширината на главата на машината е само 3 см, која е родена за мал простор...

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.