• Новак
GM оригинални делови 22812902 Секундарна пумпа за вбризгување на воздухот

GM оригинални делови 22812902 Секундарна пумпа за вбризгување на воздухот

Вреднување на стоката:
DEN 1062.24

Пристапност
Во достапна форма

Дизајнирано, инженерство, тестирано и гарантирано за ГМ возила Прецизно вклопување за леснотија на инсталација. За правилна инсталација, лоцирајте го вашиот најблизок дилер на ГМ, независен сервисен центар или продавница за тело. Дизајнирано, инженерство, тестирано и гарантирано за ГМ возила. Прецизно вклопување за леснотија на инсталација. За правилна инсталација, лоцирајте го вашиот најблизок дилер на ГМ, независен сервисен центар или продавница за тело. Одржувајте го вашето Chevrolet, Buick, GMC или Cadillac возило со оригинално црево за пумпа за инјектирање на воздухот на ГМ секундарно. Само оригинални делови на ГМ се тестираат за да ги исполнат стандардите за оригинална опрема на ГМ и се дизајнирани специјално за да одговараат на вашето возило. Предупредување : Рак и репродуктивна штета.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Parrati® 22 инчи и 22 инчи на премиум со високи перформанси Премиум за сите сезони за замена на сите сезони на шофершајбната на шофершајбната

DEN 1.33

◎ Подготовка : ОЕ прецизен адаптер (Совршено вклопување лесна инсталација со еден чекор инсталација)...

16 парчиња приколка за лисја пролетни шипки за шишиња за грмушки бронзени бронзени алатки за приколки за приколка за алатки за приколка

DEN 495.84

Богата со количина за употреба : ќе добиете 16 парчиња приколка лисја пролетни бутс, со мерење на околу 9 /

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.