• Новак
Вкусен плескавица од говедско месо од говедско месо од цигара од пепелници за пушење држач за пепел за дома хотелска маса Топ декорација

Вкусен плескавица од говедско месо од говедско месо од цигара од пепелници за пушење држач за пепел за дома хотелска маса Топ декорација

Вреднување на стоката:
DEN 3.00

Пристапност
Во достапна форма

Стакло Направено од стаклен материјал, овој пепелник е кристално чист, стилски и убав и издржлив. 3 -те степени цигари на работ можат да ја поправат цигарата, да спречат тркалање, лесно да се постават, ситно полирани, работ е мазен и не ја повредува раката, а внатрешниот wallид е мазен и лесен за чистење. Големина на пепел : Дијаметар : 3,3 инчи, висина : 1,4 инчи, ве молиме измерете ја големината внимателно пред да поставите нарачка, во внатрешноста на пакетот : стаклена пепелник со подлога што не се лизга. Прекрасна стилска и елегантна стаклена пепелник е совршена за дома, дневна соба, спална соба, просторија за состаноци, канцеларија, дом, хотел, ресторан, кафе и автомобил, направете го како стилски подарок за пријатели, родители, семејство, најблиски на фестивали. Поради различни методи на мерење, грешките во рамките на 1 сантиметар се нормални. Ако имате какви било прашања во текот на процесот на набавка на нашата стаклена пепелник, Ве молиме слободно контактирајте не преку е -пошта, ние ќе одговориме што е можно поскоро и ќе го решиме за вас. Направено од стаклен материјал, овој пепелник е кристално чист, стилски и убав и издржлив. 3 -те степени цигари на работ можат да ја поправат цигарата, да спречат тркалање, лесно да се постават, ситно полирани, работ е мазен и не ја повредува раката, а внатрешниот wallид е мазен и лесен за чистење. Големина на пепел : Дијаметар : 3,3 инчи, висина : 1,4 инчи, ве молиме измерете ја големината внимателно пред да поставите нарачка, во внатрешноста на пакетот : стаклена пепелник со подлога што не се лизга.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Комплет Алатки за Силиконски Заптивки, Алатка За Завршна Обработка На Инјекциска Смеса За Силиконски Заптивки, Комплет За Алатки

DEN 87.84

Пакетот Вклучува : 5 парчиња жолти алатки за заптивање во различни форми; изработени се од флексибилна п�

Беспортбл Додатоци Внатрешни работи 1 парчиња Ремен За Вежбање Фитнес Ремен За Глуждот Најлон Фитнес Тока За Глуждот За Внатрешен Кабел

DEN 138.08

Супер лесна употреба за прицврстување плен задник и нога на бутот Помогнете ви да ги тренирате ногата и

12пак-Заштитник За Картички За Вакцини Цдц, 4 Х 3 Инчи Држач За Картички За Вакцинација За Имунизација, Проѕирен Винил Пластичен Ракав Јас

DEN 63.84

[Совет За Големина на картичка] : ве Молиме погледнете Ја поврзаната слика 2Големината на картичката за в

1/2во Водоводни Фитинзи За Притискање за Поврзување, 2/6/12 Фитинзи За Пакување Со Штипка За Исклучување, Фитинзи За Директно/Лакт/Маичка

DEN 447.84

●Димензија На производотОвој пакет вклучува 12 пакети 1 / 2" водоводни фитинзи за директно спојување, фит�

Мокса Конус Режач Кутија Сет-Акупунктура Мокса Кутија Моксибустиција Режач Кутија Со 4 Кутии и Носење На Појас За Болки Во Грбот, Мускулна

DEN 924.80

Кутија За Моксибустиција Кога го ставате конусот во држачот, има контроли на протокот на воздух, помалк�

Шиба Ину Кадифен Перница Играчки, Симпатична Цртан Филм Боба Куче Полнети Животни Кадифен Со Меур Чај, Каваи Млеко Чај Шиба Ину Кукла

DEN 1.67

7,8 инчи Супер мек краток кадифен и исполнет пп памук Исклучителна изработка, тесни линии, делот за очи ко

Чадор на чадор Тагво, висина кука, 2 пакувања чадор куки закачалка, 4 држачи за виси на чадор на плажа на плажа, додатоци за плажа за патувања

DEN 95.84

Висококвалитетни куки на плажа : Куки за висина на чадорот на плажа изработени од полипропилен материја

東洋佐々木ガラス Тојо Сасаки Стакло Б-30106-Ц702 Пиво Стакло, Пердув Сече, Еден Залак Пиво, Направени Во Јапонија, Машина За Миење Садови Безбедно,

DEN 6967.20

Големина На Производот : Прибл 3 х 4,1 инчи (5,8 х 10,3 см), Максимален Дијаметар : Прибл 2,3 инчи (5,8 см) (по парче)..

Креативни Додатоци Висококвалитетен Луксузен Целосен Дијамантски Микро Комплет Циркон Женски Прстен Веренички Прстен Прстен За Ќерка

DEN 2.67

ИЗДРЖЛИВИ и СВЕТЛИ : Нашите Прстени Се Направени од Висококвалитетни Материјали, Издржливи и Светли, Бе�

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.