• Новак
Сваровски танчери млада балерина, розова и чиста кристална фигура Сваровски, дел од колекцијата „Сваровски танчерки“

Сваровски танчери млада балерина, розова и чиста кристална фигура Сваровски, дел од колекцијата „Сваровски танчерки“

Вреднување на стоката:
DEN 1.33

Пристапност
Во достапна форма

Големина : 2 7/8 x 1 x 1 1/8 инчи Полн со карактер : уникатна изјава за вашиот простор за живеење; Безвременската елеганција на фигурините на Сваровски сигурно ќе го осветли секој дом и ќе ви помогне да ги меморирате важните настани во животот. Подвиг на имагинацијата : Фигурината на младата балерина Сваровски ја доловува елеганцијата на танцот; За декорација што ја инспирира вашата внатрешна балерина или за сеќавање на специјалните моменти на животот. Наменето да трае : Фигурините на Сваровски ја одржуваат својата брилијантност кога се забележуваат едноставни практики за нега; Избегнувајте абразивни материјали, избегнувајте да користите чистач за стакло или прозорец и полирајте со крпа без лен. Прецизно стокмено : Со пенливи детали за кристал и внимателна прецизност, оваа фигура прикажува необична млада балерина, заслепувачки додаток на која било колекција или подарок на некој близок. Испорачани предмети : (1) Колекционерска фигура на младата балерина Сваровски за декор, со розови и јасни кристали на Сваровски, комплетни со кутијата за фигурини Сваровски. За Сваровски основан во Австрија во 1895 година, Сваровски стана светски врвен бренд за накит и додатоци, познат по своите сигурно пенливи производи.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Гроздобер Метал Калај Знаци-Бејзбол Знаење Метал Знак Калај - Гроздобер Постер Плакета Знак За Масажа Дома Ресторан Кујна Ѕид Декор Најдобра

DEN 1.00

●Детали за Метален Калај Знак Домашни Украси Измерете Ја Големината : 30смх20см(11,8 инчи*7,9 инчи), која е из�

Адуро Спорт Прилагодлива Пондерирана Опрема За Вежбање Елеци, Пакет Елеци Со Телесна Тежина од 4-10 килограми Со Лента За Вежбање На Вратата,

DEN 1371.20

Тежината на овој елек може да се прилагоди од 4 килограми до 10 килограми! елекот тежи 4 килограми и вклучу

Skxmod 20mm Рачни Ремени Спортски Бенд За Поларно Запалување/Обединување На Часовникот Силиконска Нараквица Замена За Поларно Запалување

DEN 0.33

Земја Како Што Е Означено 100% сосема нов и квалитетен, лесен за прилагодување на должината за да одговара

Кленплус Мини Црно Виолетова Лепенка За Желки Везена Значка Железо На Шие На Амблем За Јакни Фармерки Панталони Ранци Облека Налепница

DEN 63.84

Големина : 11 / 8Х1 ИНЧИ / Прикажи на следната слика Упатство За Железо На : Прскање доволно пареа на површи�

ЛИЈАН Под Складирање На Мијалник 2 Нивоа Извлечете Ја Лизгачката Фиока Повеќенаменски Организатор За Складирање, Повеќенаменска

DEN 268.80

●2слојната корпа за слајдови користи специјален дизајн, цврста железна мала мрежна корпа и новата верз�

Корпа ЗА Складирање ANMINY СО Кутии За Складирање Капаци СО Стп Кожни Рачки Пп Пластична Табла Декоративна Преклоплива Капак Памучна Ленена

DEN 2.67

Мали : 10" х 8" х 7" Голем : 15 "х 10"х 10" Изработен од висококвалитетна памучна ленена ткаенина и дебела пластич�

Vamsii DST инспирирани од сестринските држачи на тенџере Делта секогаш ќе бидат поврзани со подарок за жешка тенџере со срце за нејзиниот

DEN 2.67

❀material : држачите на сестрински тенџере се изработени од високо квалитетни материјали и можат безбедно �

Закачалки за спирални чаршафи, решетката за сушење, закачалка во форма на спирала, ротирачки решетки за складирање на ватенка, решетка

DEN 239.84

Спирална закачалка : Ставете ги чаршавите и ставете ги од влезот на закачалката Подгответе го ватенка н�

Торба за мобилни телефони за куќиште за Huawei Mate20 Лајт во стилот на паричник, заштитен ракав, PU кожен заштитен ракав Функционален заштитен

DEN 1.67

100% нов и висок квалитет Безбедно вклопување, лесно применето и отстрането Заштитете го вашиот телефон о

Лодроц 100 Парчиња Повторно Запечатливи Милар Зиплок Кеси со Јасен Прозорец-3, 5х4, 7 Инчи Торба Отпорна На Мирис Кафе Грав Пакување Торбичка

DEN 1.00

€Убави Перформанси Ziplock што може повторно да се затвори е корисен за да се задржи водата, влагата, праши�

Фемора Боросиликатно Стакло Микробранова Печка Безбеден Правоаголник Контејнер За Складирање Храна со Капак За Вентилација за Воздух,

DEN 2.33

Безбедна за микробранова печка, Безбедна За Рерна може да се користи како сад за печење, Безбеден Замрз�

Моока Обичен 2 х 2 Бели Висечки Картички За Обетки Држач За Картички За Обетки, Картички За Прикажување Обетки За Столпчиња За Уши, Држач

DEN 1504.00

БЕЛА ВИСЕЧКА КАРТИЧКА ЗА ОБЕТКИИзработена од пластика во бела боја ПЛАСТИЧНИ КАРТИЧКИ ЗА ОБЕСЕНИ ОБЕТК

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.