• Новак
Toukiden 2 - PlayStation Vita

Toukiden 2 - PlayStation Vita

Вреднување на стоката:
DEN 2.00

Пристапност
Во достапна форма

Огромна мапа на отворен свет-од почеток, слободно истражете свет полн со они и села и откријте бројни потраги Робусно создавање на ликови му дозволува на играчот да го прилагоди својот херој. Експанзивна нова приказната-застапување приказната преку истражување и откривање. Нови ликови, Newу Они и Нова Митама!. 2 нови типови на оружје се заработија на арсеналот на вашиот убиец, донесувајќи го вкупниот до 11; Imbue со различни атрибути и способности за создавање над 1500 варијации!. Овој пред-сопственост или реновиран производ е професионално прегледан и тестиран за да работи и да изгледа како ново. Како производот станува дел од обновениот, вашата дестинација за пред-сопственост, реновирани производи : клиент купува нов производ и го враќа или го тргува за понов или различен модел. Тој производ е прегледан и тестиран за да работи и да изгледа како нов од -квалифицирани добавувачи. Потоа, производот се продава како обновен производ на. Ако не се задоволни од набавката, обновените производи имаат право на замена или поврат според обновената гаранција.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Pkuoufg летачки крилја уметнички игри гејминг рампа за гејминг гејминг подлога крпа површина оптимизирана за брзина зашиени анти -расправии

DEN 228.80

? 【Големина на експанзија】 : подлогата на глувчето е приближно (27,5x11,8 инчи) (700x300x3mm) преголема, која е мно�

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.