• Новак
Pureflow Cabin Air Filter PC5532X | Fits 2002-05 BMW 745i, 745LI, 2003-08 760LI, 2004-06 760i, 2006-09 750i, 750LI, 2007-08 Alpina B7, 2004-10 Rolls-Royce Phantom

Pureflow Cabin Air Filter PC5532X | Fits 2002-05 BMW 745i, 745LI, 2003-08 760LI, 2004-06 760i, 2006-09 750i, 750LI, 2007-08 Alpina

Вреднување на стоката:
DEN 243.04

Пристапност
Во достапна форма

Дишете подобар воздух Pureflow од премиум чувар се чисти со 4 нивоа на филтрација. Првата фаза е медиум за филтрација на честички што ги доловува сите честички. Електростатски наполнетиот прв слој на Pureeflow привлекува и стапици фини честички, но сепак овозможува висок проток на воздух. Го освежува и го условува вашиот воздух во кабината. Втората и третата фаза на слоеви вклучуваат активиран јаглерод што може да запре опасни гасови како јаглерод моноксид и сулфур диоксид. Третиот слој се нанесува со сода бикарбона за да апсорбира лоши мириси. Неутрализирање на конечниот слој. Четвртата фаза на напредната технологија за филтрирање на Pureflow вклучува бакарни и сребрени јони кои ги неутрализираат фините загадувачи помагаат да се испорача најчистиот воздух до патниците на вашето возило. Компатибилен со BMW 745i, 745li, 750i, 750li, 760i, 760li, Alpina B7, Rolls-Royce Phantom. Прецизно дизајнирани, инженерски и тестирани за да ги исполнат и надминуваат сите барања за филтрирање на воздухот на кабината BMW OE. Дишете подобар воздух. Pureflow од премиум чувар се чисти со 4 нивоа на филтрација. Првата фаза е медиум за филтрација на честички што ги доловува сите честички. Електростатски наполнетиот прв слој на Pureeflow привлекува и стапици фини честички, но сепак овозможува висок проток на воздух. Го освежува и го условува вашиот воздух во кабината. Втората и третата фаза на слоеви вклучуваат активиран јаглерод што може да запре опасни гасови како јаглерод моноксид и сулфур диоксид.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Отостар Блинг Блинг автомобил потпирач за потпирачи за облека за покривање на светкава конзола за кристал, заштитен заштитник Универзален

DEN 0.33

Покривање на потпирачот за рака висококвалитетна кожна PU комбинирана со врвен процес на дијамант, кој �

Црна Пантер ПУ кожа автоматско покритие за заштита на гаќички Центар за конзола Подлога Универзално одговара на повеќето модели

DEN 223.84

Универзално вклопување Водоотпорен и лесен за чистење Елегантен дијамантски вез Лесен за инсталирање..

Моќност Стоп К987 Предна/Задна Керамичка Подлога за Сопирачките и Вкрстена Дупчат/Дупчат Комбиниран Ротор Комплет За Сопирачки Со Еден Клик

DEN 7658.24

Вклучени се предни / задни ротори и влошки за сопирачките Керамичките влошки го намалуваат бучавата и п�

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.