• Новак
Комплети за честитки за сликање со дијаманти од 8 парчиња дијаманти, картички за изработка на мозаик DIY, занаетчиски уметнички уметности за вез за вез за возрасни и ?

Комплети за честитки за сликање со дијаманти од 8 парчиња дијаманти, картички за изработка на мозаик DIY, занаетчиски уметнички уметности за вез

Вреднување на стоката:
DEN 2.33

Пристапност
Во достапна форма

✨ Висококвалитетен занает : Честитки за сликање со дијаманти се изработени од висока чиста хартија, добра текстура и естетско чувство на чувство; Rhinestones во ригорозен процес, сјаен, светло и силно; Областа на дијамантско сликарство е вискозна, лесно заглавена вежба ✨ Иновативен дизајн : 5Д дијамантски сликарски картички искрини кристални картички, совршен распоред на дизајнот, може да доживее чувство на достигнување, да го намали стресот, да го прилагоди расположението, да го зајакне упорноста култивирање на трпеливоста, погодна за стари лица и деца. Направете ја вашата Божиќна картичка различна од другите, повеќе роман и уникатна. ✨ Совршени ракотворби : Сликарството со 5Д дијаманти е најпопуларната DIY украси во моментов. Сега е додадена на картичката, можете да го искажете вашиот благослов на посебен начин и ќе додадете забава во вашиот живот. ✨ Лесно за DIY : Дојдете со детални упатства, лесен за лепење вежба, брз готов производ и можете да ги напишете вашите желби на картичката. ✨ Совршен Божиќен подарок : Ова ќе биде совршен Божиќен подарок кој е полн со посебно значење. Можете да им го подарите на вашите пријатели, семејство и lубовник на следниот Божиќ. Сликата со смола од смола ќе сјае во светлината и ќе ги направи вашиот дом и канцеларија убава со овие украси; Тие се прекрасни подароци за вашите родители, деца, пријатели и соработници. Дијамантска фигура. Дијамантска фигура. 8 PCS DIY Дијамантски сликарски честитки со коверти Делумна вежба за специјални облици благодарение на роденденските разгледници 5Д мозаик фестивал преклопување Поздрав картички Спецификација на подароци : Предмет : DIY дијамантска сликарска картичка Материјал : Висококвалитетна делумна вежба за специјална форма + големина на хартија за картички : 15x15cm/5. 91in (откако картичката е преклопена на половина) Тежина : 260 G Големина на пакетот : 30x15x3cm/11.18in DIY дијамантски чекори за сликање : 1. Отворете ја кутијата за пакување и проверете ги специјалните алатки за дијамантско сликарство 2.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Поеланд Мала Единица За Фиоки, Компактни Фиоки За Организација На Складирање Поставени За Дома, Бања, Биро, Работна Површина, Канцеларија

DEN 319.84

Приближни Димензии9,4 (Л)х 4,25 (В) х 12,5 (Ч) инч Модуларното складирање Без стоење со 5 фиоки е совршено за суе�

Навитех 9 Во 1 Акција Камера Додаток Комбо Комплет И Солиден Црвен Случај За Складирање Компатибилен Со Tnb Адреналин Целосна HD V2 | HD 2

DEN 1512.00

Вклучени додатоци : Водоотпорна Кутија За Складирање, Ремен За Глава, Ремен За Градите, Брава За ЈКука, Л�

Организатор На Куфери за накит Со Тркала Комплет Од Нерѓосувачки Челик Приврзок Обетки За Мали Животни Унисекс Накит Дводелен Комплет

DEN 0.33

[Уникатен Моден Дизајн] : Нашите Занаетчии Создаваат Одлично Искуство За Носење Кое Е И Лично Во Исто Вре

Јонокоста Симпатична Случај Airpods, Airpods 2 Случај, Смешни 3d Цртан Филм Овошје Авокадо Случај, Мека Силиконски Целосна Заштита Шок-Отпорен

DEN 95.68

●Компатибилни Модели € Оваа симпатична кутија за авокадо е компатибилна само со Airpods 1та генерација и Ai

Нов Лон0167 5 парчиња 4 Терминали Моментален Прекинувач За Микро Ограничување За КАМЕРА ДВД ЕВД(5 Стике 4 Терминали Моментален Микро

DEN 0.33

Земја На Производство : КИНА; Материјал : Пластика, Метал Нето Тежина : 2g; Содржина На Пакетот : 5 Парчиња x �

Конзерви за ѓубре во Ајмаја, конзерва за ѓубре со двослој, прашина со покривка, конзерва за ѓубре поставена со wallидови, конзерва за

DEN 200.00

☑ мазната површина гарантира дека можете лесно да ја исчистите Прашината може брзо да се отстрани со на

ДЕЈА Водоотпорни Корпи За Перење Високи Цврсти Преклопливи Розови Принтови Од Диносаурус За Возрасни Деца Тинејџерски Момчиња Девојчиња Во

DEN 2.67

300д Оксфорд И Пвц [Водоотпорен Материјал] : 300д ткаенина оксфорд со пвц за водоотпорен, внатрешноста на ко

40 Парчиња 12 Инчни Дрвени Кујнски Лажици Долга Рачка Дрвено Готвење Мешање Овални Лажици Дрвени Лажици За Дегустација Мешање Печење

DEN 2.33

Квалитетен Материјал За Употреба : долгите дрвени лажици за готвење се изработени од квалитетно буково

Торбички торбички за чување 2 парчиња џебови за складирање на wallидни врата организатор преку организаторот на вратата за телефонски

DEN 219.04

Просторот за простории, wallидови, цврсто, удобен за употреба Дојдете со дизајн на кука што е многу погодн�

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.