• Новак
Solustre 3pcs Компјутерска камера покрива розов мобилен телефон апс апс апс

Solustre 3pcs Компјутерска камера покрива розов мобилен телефон апс апс апс

Вреднување на стоката:
DEN 1.67

Пристапност
Во достапна форма

Покрив на веб-камерата- капакот на лепилото може лесно да се примени и отстрани од уредот без траги Слајд на капакот на компјутерската камера- Светло во тежина и ултра тенко, нема да биде премногу товар на вашиот телефон, удобен за носење. Покрив за лаптоп камера- Уникатен дизајн на лизгачот на камерата ви овозможува лесно да уживате во безбеден дигитален живот, добар заштитник за приватност за вашите уреди. Блокатор за слајдови на капакот на камерата- Едноставно е во дизајнот и практично во употреба, ви дава пријатно користење на искуство. Корица за веб-камера за лаптоп-Компјутерска камера Покриена е изработена од добар материјал, може да обезбеди-термо-сигурна заштита за вашата приватност. Покрив на веб-камерата- капакот на лепилото може лесно да се примени и отстрани од уредот без траги. Слајд на капакот на компјутерската камера- Светло во тежина и ултра тенко, нема да биде премногу товар на вашиот телефон, удобен за носење. Покрив за лаптоп камера- Уникатен дизајн на лизгачот на камерата ви овозможува лесно да уживате во безбеден дигитален живот, добар заштитник за приватност за вашите уреди. Блокатор за слајдови на капакот на камерата- Едноставно е во дизајнот и практично во употреба, ви дава пријатно користење на искуство. Корица за веб-камера за лаптоп-Компјутерска камера Покриена е изработена од добар материјал, може да обезбеди-термо-сигурна заштита за вашата приватност. Пакетот вклучува 3 X Covers Covers Covers Covers - Покријте ја вашата веб -камера кога не се во употреба и спречете ги веб -хакерите да шпионираат на капакот на вашиот животен телефон. - Ултра тенок дизајн, осигурувајќи дека вашиот лаптоп може да биде затворен целосно и нема проблем да се случи слајд на покривање на веб -камерата.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Медицински сестри Не Можеме Да Ги Поправиме Глупавите, Но Можеме Да Ги Смириме-Смешна Медицинска Сестра-Голема Двострана Кригла од 15 мл

DEN 1.00

"Медицински сестри Не Можеме Да Ги Поправиме Глупавите, Но Можеме Да Ги Смириме" целосна боја смешна мед

4 Спакувајте Безбедносни Врски Од Нерѓосувачки Челик, Шарени Обложени Врвки Данзикс За Сите Серии На Херои Гопро И Други Уреди За Камера,

DEN 159.84

ВИСОК КВАЛИТЕТ : врзувањето е изработено од висококвалитетен нерѓосувачки челик кој има мека пластична

Бестојард Домашен Декор Божиќен Столб Држач За Свеќи За Втиснување Керамика Држач За Свеќи За Чај Држач За Свеќи Божиќна Работна

DEN 360.48

Висок квалитет за трајна и долготрајна употреба Тоа е добро за романтични ноќи или само домашен додаток

4 Растојанија На Тркала Со КОМПЈУТЕР 1 Шема на Завртки на Возилото со Дебелина 8х170мм До Шема на Завртки на Тркалата 8х170мм ЦБ 125,5 ММ Обетка

DEN 1.67

Комплет Од Четири Адаптери За Алуминиумски Тркала Шема на завртки на возилото : 8х170мм Шема На Завртки на

Електрични Жица Конектор, 5 парчиња 3pin Електрични Жица Конектор Супер Печат Водоотпорен Пластични Метал Црна За Автомобил Камион Мотоцикл

DEN 2.33

Широка Примена : жичаниот конектор има силна разноврсност и е широко користен во автомобили, камиони, мо

Половина Стоматолошки Усна Образ Повлекувач, Устата Усна Отворач Еднократно За Деца За Стоматолошка Клиника За Возрасни За Болница За Дома

DEN 136.00

[Погодно За Набудување На Усната Шуплина] носи погодност за вашето орално набудување и го прави третман�

FTOF Стакло Бонбони Кутија За Складирање Јасно Шеќер Сад Со Капак Кристално Покриени Бонбони Сад Аптека Храна Вклучена Контејнер Носителот

DEN 143.84

Чувајте Ги Вашите Работи Во Ред И Заштедете Простор : можете да го чувате ова складирање како тегла за на

Аексит 8мм х Делови За Воздушни Алатки &засилувач; Додатоци 11мм Силиконска Проѕирна Цевка Цевка За Вода Пумпа За Воздух Цевка За Црево 1 Метар

DEN 0.67

Име На Производот : Силиконска Цевка;Материјал : Силиконски;Цврстина : 65 Степен Максимална Температура :

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.