• Новак
Ликсада јога крпи ултра-тенки брзи суви 11,8x35.4in крпи за ладење на плажа Спортски ќебе за вежбање фитнес салата Пилатес патувачки кампување

Ликсада јога крпи ултра-тенки брзи суви 11,8x35.4in крпи за ладење на плажа Спортски ќебе за вежбање фитнес салата Пилатес патувачки

Вреднување на стоката:
DEN 124.64

Пристапност
Во достапна форма

Направено од ултра-тенка и лесна микрофибер ткаенина Willе уживате во тоа останува меко без разлика дали е влажно или суво. За вас се достапни прекрасни и убави бои. Добро спакувано во убава торба. Направено од ултра-тенка и лесна микрофибер ткаенина. Willе уживате во тоа останува меко без разлика дали е влажно или суво. За вас се достапни прекрасни и убави бои. Добро спакувано во убава торба. Пронајдете тенка крпа за спортот? Оваа крпа е погодна за јога, фитнес, патување и слично. Изработен од тенок, лесен, апсорбинтен и брз сув материјал, само навлажнете ја и ја исцрпувате водата, и ќе уживате во ладењето. Сина / виолетова (по избор) Материјал : Модел на микрофибер Тип : Цврст стил : Модна големина : приближно.4in Тежина : Прибл.6oznotes : Оваа информација за големината на крпа е само за повикување. Бојата на артикалот прикажана на фотографиите може да се прикаже малку поинаку на вашиот монитор.Панак список : 1 * крпа.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Everymate Промена на плочи со тежина 1.25lb 2,5lb 5lb Поставете фракционо плоча Олимписки браник плочи за вкрстено тренирање и олимписки тегови

DEN 2.33

Плоча за промена на гума обложена : Плочите за промена на секој другар се изработени од челично јадро ш�

CXDTBH 11 компјутери/постави ленти за отпорност на TPE 100lb 150lb жени Шарен фитнес тренинг појас јога Повлечете јаже салата опрема еластична

DEN 3400.16

За разлика од традиционалната опрема за печат на тешки клупи, опсегот на отпор е супер лесен, компактен,

6мм Екстра густа јога мат, Поларна мечка за печатење во позадина на Eco-пријателски вежби за вежбање, пилатес мат со јога, тренингот, основна

DEN 799.84

Со TPE материјал со голема густина, душекот ќе биде лесен за миење Дизајн дебел 6мм, фитнес душеците обезб�

BHVXW фитнес еластични опсези Мултифункционални 4 цевки латекс влечење јаже експандер тренинг на педали за спортски отпор бендови дома салата

DEN 195.20

Ова мултифункционално еластично јаже е вашиот најдобар избор Ги има истите методи за обука како и гира �

Дејја 11,5 x 32 Спортски крпи за ладење за вратот и лицето меко дишење микрофибер од пот, крпи за тренингот на тренингот остануваат ладни 2 парчиња

DEN 255.68

Големина : Големината на спортската крпа е 29,5*81,5 см / 11,5*32 ин Тежината е многу лесна, само 130g Тој е многу пр

Јога мат, јога душеци за домашно вежбање, душек за вежбање, душеци за вежбање, пилатес мат, апстрактна мермерска сива уметничка шема

DEN 2.33

★ Големина на јога Мат : 61x183 cm / 24x72 in ★ МАТЕРИЈА ЗА ЈОГА МАТЕРИ : МАТ за тренингот е направен од TPE материј�

Полнен 2 пакет деца стискаат топки играчки Стрес олеснување топка Возрасни засилувачи на рака за зајакнување на раката на раката на раката

DEN 3.00

【Топка за вежбање со рака】 Единствена топка за вежбање со меки раце за заздравување и зајакнување на р�

K & L Home Fitness12PC ленти за отпорност на фитнес постави еластични боди -билдинг отпорни ленти за отпорност на спортски гумени ленти фитнес

DEN 2.00

Прилагодливо : Можете да го прилагодите степенот на напнатост и да постигнете лични цели со примена на е

Скала за агилност Qinlorgo, повеќенаменска PP агилност Брзина Скала Компактен 20 стапки светла боја прилагодлива со 10 DIC носат торба за спорт

DEN 1067.20

Лесно за носење : Скалата за обука за агилност за брзина доаѓа со торба за носење, што го олеснува чување�

Виолетова шеќер черепи на сина торба за носач на јога со носач со рамо за јога торба за сад за салата торба за плажа торба за плажа

DEN 287.84

Димензии : Достапно во две димензии, U големи 69in / 17x86 cm, t мали 6.1 in / 16x69 cm, погодни за 60 см или 80 см долга јога

Вежба за пондерирана пондерирана хула за хула, паметна хула обрачи за возрасни за губење на тежината прилагодлива тежина 2 во 1 фитнес

DEN 2.67

【Ги предизвикува вашите основни мускули】 прстенот за масажа што апсорбира шок од 360 степени ви овозмож

Црн шпански тркалезни кралеви 2-пакувања за безбедност на местење на аериски обрач, најлонска прашка за јога хамак, воздушни свила, завиткани

DEN 2.67

Повеќекратна употреба : Црните кругови се лесни и се идеални за лесна и незабележителна суспензија на ф�

Абаодам 6 парчиња пролетни клипови за балбел стеги за теретана за вкрстување на вкрстено вклопување во големина на кревање тегови

DEN 163.84

tulle Клипови за тежината на шипките за барбали, пролетни клипови за кревање тегови Дали барате професион�

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.