• Новак
Дек на лековити картички со чакра со табела Чакрас, длабока медитација, информации за есенцијално масло, значења на кристали Чакра камења врежани симболи со афирма

Дек на лековити картички со чакра со табела Чакрас, длабока медитација, информации за есенцијално масло, значења на кристали Чакра камења

Вреднување на стоката:
DEN 3.33

Пристапност
Во достапна форма

Повеќето од нас не знаат што навистина сакаме, затоа наместо тоа, доживуваме живот со компликации, жалење, фрустрација и збунетост Без подобар фокус, тоа ретко ќе се промени, и затоа создадов картички за лекување Чакра и ги дизајнирав овие многу специфични врежани чакра камења. Кога се комбинираат, картичките и камењата помагаат да се создаде длабок фокус што може да ја префрли тежината во нешто многу полесно, послободно и појасно, и ова доведува до правење подобри избори и посветла иднина. Комплетот од 100% природни чакра камења вклучува : млечен аметист (круна чакра), Лапис Лазули (чакра од трети очи), Сина Авентурин (Чакра од грло), Зелена Авентурин (срцева чакра), Тигарско око (Соларна Флексус Чакра), карнелијан ( Сакрална чакра) и црвен Јаспер (корен чакра). И овие камења и картички се нанесени со духовна поддршка на архангелите, вознесените мајстори и Чоханците на зраците. Ова значи дека ќе ја имате енергијата на целиот овој духовен тим со вас, бидејќи нашите производи нежно ве водат низ процес на заздравување што е благословен од изворот. Вклучува јасни упатства за тоа како да ги вратите и балансирате вашите чакри, како што се користење на соодветни информации за есенцијално масло, кристали и камења што значат картички, симболи на чакра, картички за афирмација на чакра, симболи на Реики, вежбање на реики, вежбање со медитации, чакра, камења камења, камења, камера камења, Инфо картички со чакра и многу повеќе.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Фавомото Пренослив Одмрзнувач За Автомобил Пренослив Грејач За Автомобил Одмрзнувач Автомобил Ладилник Вентилатор Возило Шофершајбната

DEN 0.33

ПРЕНОСНИ ГРЕЈАЧИ на АВТОМОБИЛИ ве одржува топло во зима и ладно во лето АВТОМОБИЛ ДЕМИСТЕР Автоматско г

Есбант клеточна мембрана модел на модел на модел на модел на мембрана на модел мозаик анатомија за студиски приказ наставни материјали дома

DEN 1144.00

? Овој производ е земен во натура, производот се состои од модел на мозаик на проток на клеточна мембрана

Њупорт Сврзувачки Елементи м30 х 150мм Шестоаголна Капа Метричка Класа 8,8 Обичен Челик М30-3,5 х 150мм Шестоаголна Завртка/Груб Конец/Целосно

DEN 6127.84

ДИН 933 Груб Конец / Целосно Навој Цврстина на истегнување : 800 N / mm2 (преку дијамант од 16 mm.) 800 N / mm2 (над 16 mm д

3/4 ракав шифон блузи за жени мрежни крпеници маички врвови обични лабави кошули од распрскувачки ракав Туника маичка канцеларија за канцеларија

DEN 1331.20

❤ висок квалитет на материјал, истегнат, мек и дишење Направени во САД или увезени Feesе ве молам, прочита�

50 пакувања големи џамбо 3 инчи долги клипови за хартија - Адратирани додатоци за снабдување со канцеларии во боја - обложени клип за хартија

DEN 2.00

Голема големина Поголемиот држач за хартија има 3 инчи ќе ги направи вашите документи да се истакнат и д

Мнигиу Сертифициран Подарок За Асистент ЗА Нега Кна Козметичка Торба За Шминка Кна Благодарност Подарок Патент Торбичка За Патување

DEN 3.33

Материјал : полиестерски влакна и метален патент, еколошки материјал,отпорен на гребење, издржлив, убав,

Cabilock 15 парчиња рамка Минијатурна облека за облека за кукли Екран: шупливи пластични фустани поддржуваат целосен манекенски делумен

DEN 275.68

СТАНДИНСКИ ОБРАЗОВАНИЕ НА МАНЕКИН прекрасен декор за вашиот дом или мала додаток за куќа за вашите приј

Марустали рачно изработено обично чисто шише со бакарна вода за дома и канцеларија Ајурведа здравствена корист стомна за спортска фитнес јога

DEN 766.40

100 % чист бакар Материјал на производот : Етички рачно изработена димензија на бакар на производи : Висин�

Мурве Зглоб Лента Ремени За Гармин Феникс 5 5X Плус 6 6X Pro 935 945 3HR Паметен Часовник Печатење Спорт Силиконски Часовник S Брзо Ослободување

DEN 326.40

Земја Како Што Е Означено *100% сосема нов и квалитетен, лесен за прилагодување на должината за да одговар�

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.