• Новак
Поставување алатки за поставување на алатки за мерач на алатки, тврд легура на мозочен удар 8мм опсег на напон: 0-36V водоотпорен за машини за гравура на електрична ен?

Поставување алатки за поставување на алатки за мерач на алатки, тврд легура на мозочен удар 8мм опсег на напон: 0-36V водоотпорен за машини за

Вреднување на стоката:
DEN 860.80

Пристапност
Во достапна форма

Може во голема мерка да ја подобри ефикасноста на поставувањето на алатките во машините за гравура Водоотпорен и дизајн докажан на нафта, можат да се прилагодат на најразлична околина за употреба. Главно се користи во машини за гравура. Нормално, мерач за поставување на алатки со отворен тип, со мозочен удар од 8мм. Супер тврда легура материјал, отпорен на абење и долг животен век. Главно се користи во машини за гравура. Нормално, мерач за поставување на алатки за отворен тип, со мозочен удар од 8мм. Супер тврда легура материјал, отпорен на абење и долг животен век. Водоотпорен и дизајн на масло, може да се прилагоди на најразлична околина за употреба. Може во голема мерка да ја подобри ефикасноста на поставувањето на алатките во машините за гравирање. Со индикаторска светлина за попогодна употреба. СПЕК : СОСТОЈБА : 100% сосема нова ставка Тип : Мерач на поставување на алатки (нормално отворен) Боја : злато Максимален дијаметар : 0,5мм/20мм Вкупна висина : Приближно. 68мм / 2,7in Вкупно мозочен удар : 8мм Опсег на напон : 0-36 V Оценет напон : 24 V Функција за дување : Да, без оглед дали е со индикатор Светлина : Да Режим на излез : Нормално Отворен материјал за површината : Супер тврда легура Контакт Јачина на контакт : 1.

Главните карактеристики

Избор на клиент

20 парчиња трајни месинг со навој со рамна глава навртки за нокти за завртки метални кожни завртки за ткаенина кожна облека кожа занает

DEN 3.33

Карактеристики : Монахните навртки во овој пакет се изработени од висококвалитетен месинг материјал шт

Палто на рацете на Ирак, сопствени дијамантски комплети за сликање, сликајте уметност со броеви за декорација на домашен wallид 12

DEN 1494.40

Платното на ова дијамантско сликарство е крпа од хемиски влакна Инцидентни додатоци се : 1 Пенка за вежб�

180 поставени кожни навртки со двојно капаче за метални метални метални метални метални метални метални метални метални метални метални

DEN 2.67

Боја : Друго Пакетот вклучува : 180 * Завртки 3 * Алатка за фиксирање 1 * База Само горенаведената содржина на

30 парчиња пердуви од ноеви 12-14 инчи големи пердуви за вазни занаети пердуви украси големи пердуви центри на пердуви за декорација

DEN 1262.40

Доволно за вашата декорација : Нашиот пакет доаѓа 30 парчиња украси од пердуви, дојдете во иста боја, што �

Божиќ Гринч свежиот силиконски калап дрво кошмар 4 x 3 x 0,8 ”инчи санта капа за миризливи арома монистра свеќа за автомобили, отпорни

DEN 918.40

Божиќ Гринч Фреши силиконски мувла 4 ”висока x 3” ширина x За употреба со миризливи монистра на арома Бе�

CGOLDENWALL YJ-D108L со голема брзина на рачка ткаенина машина за сечење Електрична текстилна машина за сечење ткаенини за ткаенини, ткаенина

DEN 7920.00

Погодно е за облека, кожа, чевли и капи, чадори, теписи и други материјали, сечење на светлина, мазна рабо�

2 парчиња цветни калапи силиконски свеќа сапуни од сапуни цветаат цвет силиконски фонтантен мувла 3Д божрка торта бонбони меле чоколадо мувла

DEN 271.84

Спецификација : Пакетот вклучува 2 силиконски калапи со цвеќиња Големината на готовиот производ ќе биде

Позадина на морскиот бран Пластични папки за втиснување за правење картички за изработка на скрипта за позадина, пластична образец фото

DEN 103.84

『Материјал со добар квалитет』 : 3Д текстурирани папки за втиснување во позадина се изработени од траен

Долга XIN серија 20 парчиња дијамантски сликарство МАТ ДИМАНСКИ Сликарство за сликање Анти-лизгачки алатки Леплива мат дијамантска

DEN 2.00

Големина : 14 Материјал : изработени од силикон Совршени алатки за дијамантски сликарство : алатки за дод�

Клип за задржување на кожа Ротирајте 360 степени Дрвена кожа зашивање фиксирана алатки за шиење на прицврстување DIY алатки за кожа

DEN 524.80

Направено од висококвалитетна легура од дрво и алуминиум, практична и издржлива Добра цврстина, не е ле�

Кожни клешти фиксирани прицврстувачи за прилагодување на раб од не'рѓосувачки челик Притиснете Алатка за израмнување на срамни со чанти

DEN 1425.60

Боја : Црна Усвоен од челик за фалсификување, калење на термичка обработка, голема цврстина, добра цврст�

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.