• Новак
Volt Plus Tech HDMI 4K USB-C комплет компатибилен со Samsung Galaxy M51 Професионален адаптер со дигитален целосен 2160p, 60Hz излез!

Volt Plus Tech HDMI 4K USB-C комплет компатибилен со Samsung Galaxy M51 Професионален адаптер со дигитален целосен 2160p, 60Hz излез!

Вреднување на стоката:
DEN 2.33

Пристапност
Во достапна форма

⚡ 【USB-C HDMI】 : е совршенство компатибилен со Samsung SM-T866 N на максимален излез на резолуција е 4 K (4096x2160)@60 Hz, испорачувајќи ултра видеа со висока дефиниција и слики со надворешни уреди за прикажување, до 60 Hz стапки за освежување, без замаглување, искривување и одложување (Ве молиме, проверете дали вашите надворешни уреди за прикажување го поддржуваат влезот на HDMI). ⚡ 【И видео и аудио】 : Идеално решение Поврзете ги вашите USB -типови C уреди, возејќи една или две телевизори, монитори или проектори на HDMI, за видео и за аудио трансфер. Стриминг на вашите омилени спортски настани, игри, филмови и ТВ епизоди од секаде. ⚡ 【Приклучете и играјте】 : Не е потребен возач / софтвер. Поддржете го режимот на огледало и проширување на mac OS, Win OS, Chromeos. Исто така, компатибилен со новиот режим на i Pad Pro (режимот на продолжен десктоп може да биде можен кога користите Adobe Lightroom и некои други применливи апликации. ⚡ 【Корисен дизајн】 : Конектор што не е лесен за корисникот за полесен приклучок и исклучување. Обвивка на алуминиумска легура на Unibody за подобра дисипација на топлина. Засилен плетенка најлон кабел за долготрајна издржливост. Прецизен USB-C приклучок Snugly се вклопува во вашите уреди за подобар трансфер на сигнал. ⚡ 【USB-C и Thunderbolt 3 компатибилен】 : Значи, ова исто така ќе биде компатибилно со Surface Book 2/Go, Chromebook, HP, Dell, Acer, итн. /S21/S22/Plus/Note 8/9/10, итн. (Види опис на производот). ⚡ 【USB-C HDMI】 : е совршенство компатибилен со Samsung SM-T866 N на максимален излез на резолуција е 4 K (4096x2160)@60 Hz, испорачувајќи ултра видеа со висока дефиниција и слики со надворешни уреди за прикажување, до 60 Hz стапки за освежување, без замаглување, искривување и одложување.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Премиум Топки За Игралиште На Надувување, Жив Ракомет Со Топка Доџ, Совршен За Деца И Возрасни Во Игри Со Топки, Теретана, Кампови, Пикник И Јога

DEN 159.68

Материјал за игралиште : нашите топчиња за игралиште на надувување се изградени од силен поливинил отпо

Пзем-015 Тестер На Батерии, Мултифункционален Напон На Струја На Мерачот На Батеријата, Тестер За Импеданса На Енергетски Капацитет

DEN 1456.00

Тестерот за батерии главно се користи за мерење на напонот, струјата на празнење, моќноста на празнење, �

Тигал 6 ПАРЧИЊА Тркалезни Држачи За Шипки Од Нерѓосувачки Челик Држач За Крајна Поддршка Држач За Прирабничка Шипка Држач За Завеси

DEN 175.84

●Функционален Дизајн На Тркалезна Форма ● држачите На шипката за плакарот можат да поддржуваат нерѓос

Дитудо отпадоци за отпадоци може да може тоалетот за отпадоци за отпадоци од тоалетот, фиоки за фиоки за фиоки за тоалети со канта

DEN 2691.20

Чист, едноставен и модерен дизајн, изработен од трајни материјали Трајни и моќни, со едноставност на цил

200 Парчиња Ласерски Трепкачки Ракави Со Картички Срце Ѕвезда Скапоцен Камен Транспарентни Трговски Картички Филмски Холографски Ракави Со

DEN 191.84

Содржина на пакетот : ќе добиете 200 парчиња пластични ракави со картички, вклучувајќи 50 облик на срце, 50 ѕ

Hzsanxin Силиконски Случај ЗА TCL Tab10 5G 10.1 инчен 9183g Таблет Мек Држач За Капак Отпорен На Удари Заштитен Држач За Обвивка Против Пукнатини

DEN 255.84

Сосема нов висококвалитетен материјал заштитен капак Заштитете ја таблетата од гребнатини, прашина, ис

Lyetny Црвениот &засилувач; Црна Шкотски Карирани Организатор Фиока Кутија За Складирање Кревет Caddy Десктоп Послужавник Промена Клуч

DEN 127.84

Микрофибер Кожа Големина : 8х8ин / 20, 5х20, 5см Материјал : Микрофибер кожа и 300 Dpvc, лесно се чисти, само треба �

Eufy од Анкер, Робовац Г20, роботска вакуум, динамична навигација, 2500 ПА силна вшмукување, ултра-тесна, апликација, говорна контрола, компатибилен

DEN 0.33

Ефикасно чистење : Со динамична навигација, Robovac G20 методично ги чисти вашите подови за подобро покривањ�

Професионални Машинки За Коса И Комплет За Тример За Машки Машинка За Коса, Тримери За Мустаќи За Брада Машинка За Коса Професионален

DEN 826.72

Функција за Прикажување на електрична Машинка За Коса : екранот го прикажува преостанатиот капацитет н�

Машка Тоалетна Торба, Патна Тоалетна Торба, Комплет За Допинг За Мажи, Машки Комплет За Бричење Торба За Патување, Комплет За Патување

DEN 0.33

Деталисо висококвалитетен патент, издржлив, оваа торба може да ве придружува долго време Лесен за Носењ

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.