• Новак
Aupo Вода flassers, рачни држени вода за заби, електричен орален наводнувач за полнење на заби, четка за заби од 600 мл, комбо во еден, 10 режими Вода Флоссер со жица, патување,

Aupo Вода flassers, рачни држени вода за заби, електричен орален наводнувач за полнење на заби, четка за заби од 600 мл, комбо во

Вреднување на стоката:
DEN 1.33

Пристапност
Во достапна форма

? Резервоар за вода што може да се одвои од 600мл-Вода за чистење на заби со отстранлив резервоар за вода со целосна отворање ви овозможува темелно да ги исчистите варовите и стоматолошката плакета, што е невозможно за вообичаени орални наводнувачи-водата со голем капацитет може да го користи целото семејство Долготрајно и полнење на батеријата преку USB-Нашиот орален наводнувач за полнење со моќна литиумска батерија е во состојба да се користи постојано за 10-15 дена откако ќе се наполни целосно. Дизајнот за полнење на USB интерфејс се применува за најразлична опрема за полнење. ? 10 режими и ротирачки млазници-IPX7 Водоотпорен дизајн-IPX7 Водоотпорен дизајн е усвоен и во внатрешен и надворешен за да се обезбеди двојна заштита. Интелигентниот дизајн спречува истекување и му овозможува на стоматолошкиот Флосер да се користи безбедно за туш во бања. ? Водоотпорен дизајн IPX7-IPX7 Водоотпорен дизајн е усвоен и во внатрешен и надворешен за да се обезбеди двојна заштита. Интелигентниот дизајн спречува истекување и му овозможува на стоматолошкиот Флосер да се користи безбедно за туш во бања. ? Поддршка и гаранција : Вода Флоссер и четка за заби Комбо Форт Колинс, тим за поддршка на Колорадо е достапен за да помогне во какви било прашања или потреби на производи. Испораката надвор од Северна Америка е забранета од Аупо. Зошто да изберете Aupo безжична преносна вода Flosser?.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Зачудувачки заби за белење на забите - [природен инстант] чувствителна течност за белење на заби за белење на чувствителни заби, заби за белење

DEN 0.33

[Зачудувачки суштински заби за заби] пенлива насмевка со суштината на белење на забите! Ова лесно за упо

сопствено 2 Спакувајте Детска Четка За Заби Во Форма На Буквата У, Рачна Обука, Мека Силиконска Четка За Храна Со Компактна Глава, Влакна

DEN 83.68

Големина : С (Возраст од 26) големина : псс 90*45*15мм боја : сина / розова тежина : 0,65 Унци Совети : 1Стиснете пас�

Исцелување 50 парчиња интердентални четки за заби на заби за заби 3мм орална чистачка лична здравствена заштита за деца возрасни црвени црвени

DEN 3.00

Алатка за орална нега заби заби заби за заби четка за чистење за заби Идеално за чистење помеѓу загради,

DBYLXMN деца U обликувана четка за заби за деца деца четка за заби храна одделение мека силиконска четка глава 360 ° рачна четка за заби орални

DEN 2.00

Детска четка за заби во форма на U : Направено од квалитетен силикон, меката четка за заби во форма на U мо�

Плацери за еластични гумени ленти RZJZGZ за загради за еднократна употреба пластични ортодонтски еластични поставувачи со повеќе бои

DEN 2.67

1 Податоци за групите на ленти се дизајнирани да помогнат да се вклопат и да ги отстранат еластичните ле�

Исцелен десктоп држач за држач за држачи со огледало Ортодонтски држач за прицврстувач на контејнер преносен случај, пластична лажна лажна

DEN 1.67

Компактна големина, преносна и лесна, лесна и удобна за да носите Случајот за задржување е направен од м�

BHVXW пар пар чаша за миење на устата сет четкање чаша за домаќинства Домаќинка за заби заби за заби, керамички чаша за миење садови

DEN 4556.48

Едноставен и елегантен, погоден за најразлични стилови на украсување Прекрасно поставување, лесно да с�

Случај за патувања со тврдо складирање на Апрока, погоден за водата на Никвел, стоматолошки флосер, безжичен стоматолошки орален наводнувач

DEN 287.84

Екопријателски материјал : Направено од висока густина ЕВА и 1680 D материјал, премиум тврда Ева за да се о�

Пробрка за лепило за лепило, 120 влошки без цинк без долготрајни протези лепила за лепило за лепило за лепило за перница за безбедно држење

DEN 1.00

Обезбедува силна врска помеѓу протеза и гума за џвакање Нехемикалии, некинки, лесно расчистување и знач

Yinuoday 5 парчиња во форма на интерфејс, ефективни загради за отстранување на плаки, четки за нега на забите зелена 1 интер -четка интер

DEN 0.33

Тип на ставка : Интер четка Материјал : Најлонска жица од одделение, рачка за тежина на ПП : Прибл 7ozquantity : 5

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.