• Новак
Кол Хаан, Нултагран, нулагранд, патека за сите странични тркачи II

Кол Хаан, Нултагран, нулагранд, патека за сите странични тркачи II

Вреднување на стоката:
DEN 3.00

Пристапност
Во достапна форма

Увезени Подобрена дишеност : текстилниот текстил и мрежниот јазик го подобруваат вклопувањето и контролата додека ги одржувате остатоците од чевли бесплатно. Плишана Grand360 Midsole на пена обезбедува трајна удобност во текот на трчањето. Горниот отпорен на вода со детали за преклопување на TPU. Подобрена дишеност : текстилниот текстил и мрежниот јазик го подобруваат вклопувањето и контролата додека ги одржувате остатоците од чевли бесплатно. Плишана Grand360 Midsole на пена обезбедува трајна удобност во текот на трчањето. Горниот отпорен на вода со детали за преклопување на TPU. Целосна должина, мермерна гума влечење обезбедува стабилност на патеките.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Машки патент Туртлек Кратки ракави за кратки ракави, обични тркалезни вратот, тенок, врвови со цврсти бои за вежбање на фитнес кошули

DEN 239.84

? Материјал : мешавина од памук Мека и истегната врвна ткаенина која е лесна, дише, дише, лесна за грижа...

Машка класична кожа Пени лекари, крокодил печати официјални чевли за фустани кои возат лежерни чевли лизгајќи се за мажи за мажи

DEN 1918.40

100% кожа Висококвалитетни кожни ткаенини, рачно изработени, издржливи и дишење Дизајн на модели на кроко

Маици за Денот на вineубените за мажи, жени со кратки ракави, обични врвови, lубов печатена екипа на вратот на вратот Подарок за loversубители

DEN 1.67

♦ Среќен Божиќ Денот на благодарноста Денот на благодарноста Среќен Ноќта на вештерките Црн петок Сајб

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.