• Новак
SpeedyBee 50A 4IN1 ESC: 3-6S 30x30BLHELI 32 4 во 1 ESC со CNC топлински мијалник 1500UF низок кондензатор ESR за FPV Drone F4 F7 Контролер на летот FC Stack

SpeedyBee 50A 4IN1 ESC: 3-6S 30x30BLHELI 32 4 во 1 ESC со CNC топлински мијалник 1500UF низок кондензатор ESR за FPV Drone F4 F7 Контролер

Вреднување на стоката:
DEN 1.00

Пристапност
Во достапна форма

[Нов предводник 4-во-1 ESC] : Вистински излез од 50А, подготвен за вашите најлоши, најтешки мотори од 6 S [До 128k Hz PWM] : Со F4 MCU, можете да ја поставите фреквенцијата PWM до 128k Hz. Пронајдете ја најдобрата фреквенција на PWM* за да добиете за вашата градба без ограничување. [CNC Shield Seain Shall] : Изграден со висококвалитетен мијалник за топлина на CNC за значително намалување на топлината од вашите MOSFET, обезбедувајќи стабилен проток на струја на висока положба на гаснење. Одлична придобивка во стилска сина завршница. [1500 UF низок кондензатор на ESR, телевизиски заштитни диоди] : ESC е изграден со телевизори за заштитна диода за да го апсорбираат напонот на напон кога ќе ја вклучите батеријата, или за време на несреќи што ги блокираат вашите реквизити. Ние, исто така, обезбедуваме и хумано 1500 UF низок кондензатор на ESR, обезбедувајќи кондензатор на ESR, осигурувајќи се Исчистете ги податоците од жиро до ФК. [Предност на Speedy Bee] : Преземете ја апликацијата Speedy Bee на вашите мобилни уреди, менувајте ги насоките на моторот безжично и бесплатно за да ги промените поставките на контролорот на летот и ESC каде било без компјутер.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Ј. В. Винко 927,5-82-М6-50-Б ГН927. 5 Рачка За Стегање од Нерѓосувачки Челик Со Ексцентрична Камера И Навојна Обетка, Компоненти Од Нерѓосувачки

DEN 1.33

82мм Должина На Рачката 50мм Должина На Конецот Со Фиксна Контактна Плоча : Црн Технополимер( Полиамид), За

Магнетна Табла За Цртање За Мали Деца 1-3|Уметност Со Магнетни Точки За Деца На Возраст Од 4-8 Години|Внатрешна Шарена Табла За Лавра со Магнетно

DEN 3.00

●Добро Дизајниран И Безбеден●главниот дел од играчката е изработен од издржлива и цврста пластика Шар

Сензор ЗА Гласовна Контрола НА снег Планина УСБ ПОЛНЕЊЕ ЛЕД Ноќна Светлина Божиќна Декорација Детска Спална Соба Подарок Ноќна Светилка

DEN 2.33

Автоматски осветлете кога ќе се стемни ПРЕДВОДЕНА мека светлина заштита на очите прстен светлина Ниска

Кунклеј 3 Парчиња Тврд Повез Декоративна Книга Препи Декоративни Книги За Домашен Декор Modernетска Модерна Кутија За Складирање Вештачки

DEN 383.84

Модерен Стил : декорот за препи книги е обликуван со вистинска книга, без страници внатре и може лесно да

Цртан Филм Резервоар Печатени Силиконски Случај За Воздушни Ознаки Со Приврзок За Клучеви Заштитен Капак Пронаоѓач На Воздушни Ознаки

DEN 742.40

Силикон Произведено во САД Или Увезено Материјал : оваа смешна заштитна футрола за аитаг е изработена о�

1640 парчиња Ракави За Приклучок За Приклучок За Стегање, Комплети За Жичани Обрачи, Приклучок За Терминали За Стегање На Жица, Комплет

DEN 262.40

●Долг Работен Век ● Нашите Терминали За Стегање беа изработени од висококвалитетно бакарно обложувањ�

12 Пакувајте Сунѓер За Садови Еколошки Кујнски Сунѓер Природни Биоразградливи Сунѓери За Садови, Сунѓери За Повеќекратна Употреба

DEN 153.44

12 Сунѓери За Пакување Достапен Избор : ќе добиете 12 сунѓери за пакување, доволно за да ја замените алатка

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.