• Новак
Група за производи за потрошувачи на микрони 5300 Pro 960 GB 2,5-инчен 7мм SATA SSD

Група за производи за потрошувачи на микрони 5300 Pro 960 GB 2,5-инчен 7мм SATA SSD

Вреднување на стоката:
DEN 3.00

Пристапност
Во достапна форма

Капацитет за складирање : 960 GB Максимална стапка на трансфер на читање : 540 MB/s. Максимална стапка на трансфер на пишување : 520 MB/s. Издржливост (TBW) : 2628 TB. Тип на издржливост : Прочитајте интензивно. Капацитет за складирање : 960 GB. Максимална стапка на трансфер на читање : 540 MB/s. Максимална стапка на трансфер на пишување : 520 MB/s. Издржливост (TBW) : 2628 TB. Тип на издржливост : Прочитајте интензивно. Ако сте overубител на гаџети, нашиот каталог за електроника е вашата дестинација за соништа Изберете од стотици гаџети и додатоци за да одговараат на различни намени и да додадете малку забавен објект и погодност за вашите животни спецификации. Капацитет за складирање 960 GB. Максимална стапка на трансфер на читање 540 MBS. Максимална стапка на трансфер на пишување 520 Mbs. Издржливост TBW 2628 TB. Тип на издржливост Прочитајте интензивно. Погон интерфејс SATA. Стандард за погонски интерфејс SATA600. Внатрешен тип на погон. Фактор на форма 25. Тежина 015 фунти.

Главните карактеристики

Избор на клиент

10 парчиња 38мм чисти кристали солзали делови од лустер, лустер кристал призми приврзоци со кука, висат кристали за декорација на елката

DEN 2.33

Cryzyичен Кристал : Големина : 38мм / 1шична и убава појава може да го направи вашиот дом да изгледа поубав.Ка

НИТЕЛУО Роденден Материјали За Деца, 100 Парчиња Партија Фаворизира-Подарок Кутија, Клуч Синџир, Копче Иглички, Налепници, Прст Светлина

DEN 804.80

?СОДРЖИ100 Парчиња комплет украси за роденден, 10 Кутија За Подароци, 10 Синџир Со Клучеви, 10 Иглички Со Копч

ЛММДДП Торба За Шминка Патни Козметички Кеси Торбичка За Четки Комплет За Тоалети Организатор Водоотпорна Торба За Перење Мултифункционална

DEN 3667.84

●Фин Квалитет : Изработен од полиестерски памучен материјал и со издржлив патент Елегантен дизајн го ш�

ВАЛНУТА 1 Пар Заштитник За Колена Заграда Пролетна Подлога За Колена Кошарка Трчање Ракав За Колена Поддршка Спортски Колена Фитнес

DEN 179.20

Материјал : сбр нуркање ткаенина Вклопување под притисок, сеопфатна заштита на коленото, стабилна пател

Каменуван рачен вентилатор преклоплив бамбус коло рачен вентилатор смешни замолчени сленг зборови изрази изјава подароци фестивал додатоци

DEN 1.00

Сублимација печатење, боите никогаш нема да исчезнат Кога е изложен на црни светла / Партиски УВ светла,

3 Ниво Кекс Штанд Кула За Кекси Дисплеј Држач За Кекси Кула За Десерт За Забави Настани Декор, Летна Сина Сидро Конха Морска Ѕвезда

DEN 591.84

Dim димензијадијаметрите на плочите се 8,2"(21см) , 9,4"(24см), 10,6"(27см) Вкупната висина е 12" (32 см), има приближно 18

Декоративни Шаблони За Матрици За Ранголи Еднократно Сликање Матрици ЗА Самостојно Занаетчиство Сликарство На Дрво,Платно,Под ,Ѕид и

DEN 1.33

®Големина : 15 х 15 см / 5,9 х 5,9 Инчи Qurfack пакетот вклучува : ќе добиете 9 парчиња матрици во пакетот, тие се ди�

100пакувајте Кутии За Испорака,Брановидни Хартиени Кутии, Мала Брановидна Картонска Кутија За Движење, Пакување и Складирање, 6х4х2(15, 2х10,

DEN 321.60

Направени од нови материјали Добра изработка Водоотпорен и Цврсто вклопување Карактеристики : 1 Израбо�

Баба Подлога - Вие Сте Чај-Рифик Врежан Дрвен Подлога-Подароци За Љубители На Чај За Жени-Најдобри Подароци За Баба - Подароци За Роденден

DEN 1.33

Подароци За Денот на Мајките под 20 долари Рачно изработен, Насликан и Врежан Дрвен Подлога Лаванда Обое�

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.