• Новак
Самостојно рефлексија на изолација РЕЛЕКЦИЈА РЕЛЕКЦИЈА ТЕРМАЛНА ИНСУЛАЦИЈА АЛУМИНУМ ФОЛОВ РЕКЛОКЦИЈА СОЛАРНА ЗАШТИТА

Самостојно рефлексија на изолација РЕЛЕКЦИЈА РЕЛЕКЦИЈА ТЕРМАЛНА ИНСУЛАЦИЈА АЛУМИНУМ ФОЛОВ РЕКЛОКЦИЈА СОЛАРНА ЗАШТИТА

Вреднување на стоката:
DEN 1153.28

Пристапност
Во достапна форма

【Здрав материјал】 Ова е нов вид материјал за термичка изолација, кој е мек, лесен и лесен за инсталирање; Неговата структура е алуминиумска фолија и полиетилен, обработена од специјална машинерија 【Високи перформанси】 Од една страна, овој вид изолационен материјал има добра изолација, рефлексија на топлина, топлинска изолација и функции против зрачење; Од друга страна, може да игра одредена улога во апликациите за градење на домување (покриви, wallsидови, подови) преку неговите материјални карактеристики кои се докажани за влага, зачувување на топлината и ефектите за заштеда на енергија. 【Зачувајте ги сметките】 доказ за влага, докажано сонце, водоотпорно, добро запечатување, зачувување на топлина и заштеда на енергија; Лето : Добра влажна доказ, докажана од сонце, изолација на топлина, заштеда на климатизација и други функции; Зимата има одреден ефект на зачувување на топлина, може да заштеди греење и има добар ефект на заштеда на енергија. 【Различни места - погодни за сите радијатори, одлични за изолација на домови, гаражи, оранжерии, барака, подруми, кампери, куќи за кучиња, покриви, wallsидови и подови. 【Лесно за инсталирање】 Изолационата фолија доаѓа со лепило, па само исечете ја изолационата фолија до големината и залепете ја. Ова е нов вид материјал за термичка изолација, кој е мек, лесен и лесен за инсталирање; Неговата структура е алуминиумска фолија и полиетилен, обработена од специјална машинерија. Појавата на овој производ ја решава непријатноста донесена од традиционалните фиберглас и материјали за пенење на човечкото тело и штетата на околината, а исто така штити и од ултравиолетови зраци што можат да навлезат во просторијата преку железни чаршафи, бетон, дрво и обична изолација на топлина материјали.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Х Оска 50х50мм Платформа За Отсекување Рачно поместување единечни Оскилинеарни Фази Подесување На Лежиштето Лизгачка Маса LX50-L LX50-C LX50-R

DEN 816.00

Боја : LX50L X оска Број на модел : LX50 Сертификација : НИКОЈ Ве молиме запомнете : Сликата исто како референца

Аисо Камериер Послужавник Голф Печатење Кожа Накит Коцки Организатор Кутија За Паричници, Часовници, Клучеви, Монети, Мобилни Телефони

DEN 159.84

Висококвалитетен организатор на лондонски кожен послужавник е изработен Со Висококвалитетна микрофиб

Харју Филтер Туш Главата, Висок Притисок Туш Главата Со Филтер Комбо За Тврда Вода, Отстранување На Хлор Флуорид И Штетни Материи - 1 Заменливи

DEN 0.67

●Комбо За Туширање На Главата За Нега На кожа Е Направено Од висококвалитетен нерѓосувачки челик и про�

Фиока Рачки Не Заборавајте Да Среќен Р В Канцеларија Дома Кујна Гардероба Кабинети Комода Хардвер Фиоки Стакло Кабинети Забава Рачки 4 ПАРЧИЊА

DEN 223.84

Персонализација : како уникатна декорација на домот, покажувајќи ја вашата единствена личност Димензии

Насловна бар додатоци Виски Декантер Вино Декантер 7 Парче Виски Декантер Во Собата Стакло Виски &засилувач; Дух Декантер 800ml Чаши За Пиење

DEN 6246.40

Безбеден Материјал : ние ги користиме најдобрите материјали за нашите производи Еколошки, нетоксичен, ф

РАКАВИЦИ Црна Еднократна Употреба Нитрил Индустриски Ракавици, 5 Мил, латекс &засилувач; Прашок-Бесплатно, Храна-Безбедно, Текстура, Големи, 4

DEN 991.20

Увезени Повлечете го затворањето Средна ДОЛЖНОСТ : Нашите нитрилни ракавици од 5 мил обезбедуваат подоб

YGCBL Мултифункционален Преносни Рачни Камиони,Trolleyplastic Dolly Платформа Транспорт Ролери Рамно Лежиште Камион Супер-Тивка Со Кочница Универзална

DEN 2536.00

♦Потсетник : Автомобилот Треба Да се Состави СамостојноМожеби Нема Да Можеме Да Гарантираме Дека Секој

20 Листови Двострани Бои Хартија За Завиткување Цвеќиња, Водоотпорна Хартија за Завиткување Букети За Денот на Вљубените 22, 8х22, 8инч

DEN 1.67

Двобојна : Двострани Различни Бои, вкупно 20 листови ,разновидни бои за избор,Повеќе бои, Може да се комби�

Осветленост КЕТИ ИРСКА ДОМА Карера Гранде Еко Таванот Вентилатор Тела со 6-Брзински Ѕид Контрола И Надолу | Енергија Ѕвезда Номинална

DEN 1.67

Еко Карера Гранде располага со елегантно Сатенско бело куќиште Додадете сечила по ваш избор (сечилата с

Казематикс Оценета Монета Случај за 50 PCGS или NGC Оценети Монети, Прилагодена Водоотпорна Кутија За Монети Со Претходно Исечени Држачи За Монети

DEN 799.84

Нечистотија CASEMATIX crushproof оценет држач за монети и складирање на валутни ракави : ЗА разлика од слаби карт�

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.