• Новак
Западен дигитален 750 GB - Caviar Green - Хард диск - Внатрешен - 3,5 - SATA -300 - тампон: 64 MB - WD7500AARS

Западен дигитален 750 GB - Caviar Green - Хард диск - Внатрешен - 3,5 - SATA -300 - тампон: 64 MB - WD7500AARS

Вреднување на стоката:
DEN 934.40

Пристапност
Во достапна форма

Масивен капацитет - WD го води патот; Пионерски капацитет за испорака на масовно складирање од 2,5 ТБ на еден погон Намалена потрошувачка на енергија - Намалената потрошувачка на енергија овозможува да се изградат системи со повисоки капацитети и вистинската рамнотежа на перформансите на системот, обезбедената сигурност и зачувувањето на енергијата. Кул и тивка - WD Green моќност технологијата дава пониски работни температури за зголемена сигурност и ниска акустика совршени за ултра -тивни компјутери и надворешни погони. Intelliseek - Пресметува оптимална брзина на барање за намалување на потрошувачката на енергија, бучава и вибрации. Intelli Power - Соодветна рамнотежа на брзината на вртење, стапката на трансфер и алгоритмите за кеширање дизајнирани да испорачаат и значителни заштеди на електрична енергија и цврсти перформанси. Покрај тоа, зелените погони на WD Caviar трошат помалку струја за време на стартувањето, дозволувајќи им на пониски врвни товари на системите бидејќи се подигнати. Масивен капацитет - WD го води патот; Пионерски капацитет за испорака на масовно складирање од 2,5 ТБ на еден погон. Намалена потрошувачка на енергија - Намалената потрошувачка на енергија овозможува да се изградат системи со повисоки капацитети и вистинската рамнотежа на перформансите на системот, обезбедената сигурност и зачувувањето на енергијата.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Pantsенски памучни постелнини панталони, еластични високи половини широки нозе палацо капри должина удобно цветно печатење исечени панталони

DEN 1.33

85% постелнина, 15% памук 【Известување за големина : : Азиски големини, работи помала со големина од 12 од �

Weny женски кратки ракави врвови летна блуза за жени ливчиња со маички против вратот маички обични лабави шарени врвови за печатење

DEN 1456.00

【Врвови на меки резервоари】 : 95% полиестер + 5% спандекс Овој врв е многу мек, лесен, флексибилен и дише, у�

Богатства КАРОЛИНА ББ6754ЦЦ Лав Љубов Може Или Шише Гушкач, Може Ладилник Ракав Гушкач Машина Перат Пијалок Ракав Гушкач Склопувачки Изолатор

DEN 71.84

Совршено Вклопување : Нашата Конзерва или Гушкач за Шишиња е дизајнирана цврсто да одговара на секоја с�

Womenенски без ракави Велигденска маица Симпатична гномска јајца Графички печати резервоар за врвот Слим вклопување во екипаж на екипаж на екипаж

DEN 1.67

Врвовите на резервоарот за медицински сестри Долги резервоари за жени увезени ✿✿ Со големина : Ве моли�

UXZDX Пренослив Рачен Вентилатор Симпатичен Пренослив Вентилатор Мал Рачен Мини Електричен Вентилатор За Полнење Студентска Канцеларија

DEN 1.00

Ние ви нудиме брза и ефективна гаранција по продажбата, можете слободно да ни испратите епошта доколку �

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.