• Новак
Кошула за наставници за специјално образование, видете ја способната не етикетата заштеда подарок назад во училишната кошула

Кошула за наставници за специјално образование, видете ја способната не етикетата заштеда подарок назад во училишната кошула

Вреднување на стоката:
DEN 367.84

Пристапност
Во достапна форма

100% памук Направено во САД. Погодна кошула за наставници за секоја пригода : можете да ја носите на работа, дома, Денот на вineубените, Денот на мајката, Денот на таткото, Денот на независноста, 4 -ти јули, Денот на Патрик, Денот на благодарноста, Велигден, Божиќ, Ноќта на вештерките, роденденот, Годишнина, недела на благодарност на наставниците, дипломирање или само нормален ден. Подароци за наставници за смешно специјално образование за жени мажи : Наставничките кошули со кул дизајн се идеи за подароци за роденден за мајка, тато, син, ќерка, сопруг, сопруга, чичко, девојка, дечко, баба, дедо или пријател кој е А. Посебен наставник за засилување во вашиот живот. Удобно за носење : Оваа мета е изработена од мешавина од памук со различен состав на влакна помеѓу секоја боја на кошула, супер мека и удобна за носење. Ткаенината на кошулата, умерена дебелина, малку истегната, лесна тежина, издржлива, ќе ве одржува удобно цел ден. Трајно печатење : Нашите производи се отпечатени и испорачуваат од САД со добар квалитет, нема да се олупи лесно. Ви предлагаме да се измиете внатре за подолг принт. Класичен дизајн на вратот, кој може подобро да ги украси линијата на рамото и вратот. Среќна услуга : Ветуваме дека ќе обезбедиме квалитетна услуга по продажбата. Ако не сте задоволни од облеката, контактирајте не во секое време. Ние сме тука да ви служиме и вашата насмевка е наша среќа. Состав на влакна - Унисекс тежок памук, Гилдан 5000 - Цврсти бои : 100% памук. - Хедер бои : 50% памук, 50% полиестер (спорт Греј : 90% памук, 10% полиестер). - Антички бои : 60% памук, 40% полиестер. Големина : S, M, L, XL, 2 XL, 3 XL, 4 XL до плус големина 5xl Оваа маица за единекс вклопување е наменета да биде лабава/преголема за жените да дадат шик и лаик. Исто така е супер симпатично да се носи со валани ракави и страничен или преден јазол. Ако сакате нешто да биде посоодветно, би препорачале да нарачате големина надолу. Топла белешка : Мерка за предметот со големина со рака, може да биде различно 1-2 см, ве молиме потврдете ја големината на облеката пред купувањето за да избегнете непотребна неволја. Модата измешајте ја нашата кратка ракав, лесно се спојува со другите.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Симпатична Еднорог Бебе Виножито Вие Сте Магична Торба За Складирање Хигиенски Салфетки, Торбичка За Менструална Чаша Со Патент Женска

DEN 191.68

Оваа торба за Менструална подлога е специјално дизајнирана за тинејџерки, жени, дами Оваа симпатична то

Организатор На Шолја За Кафе УЗИЈА со 5 Оддели, Организатор На Капак За Организатор На Зачини За Кафе За Еднократна Употреба Диспензерот

DEN 1399.52

ПРАКТИЧНО : Донесете го бистрото во вашата кујна или бејкбол со ова паметно кафе зачини кади Организато�

28 Парчиња Инспиративни Приврзоци За Клучеви Религиозни Нараквици Постави Подарок Библиски Стих Клучеви Силиконски Инспиративни

DEN 127.84

Увезени Обезбедени сте : пакетот доаѓа со 14 парчиња библиски нараквици и 14 парчиња библиски привезоци, в

Амбесон Цртан Филм Калај Кутија, Газела и Птица Со Скандинавски Стил Мотиви, Пренослив Правоаголник Метал Организатор Кутија За Складирање

DEN 1.00

ГОЛЕМИНА НА КУТИЈА7,2" ШИРОК х 4,7" ДОЛГ х 2,2 " ВИСОК Декоративна и пространа метална кутија за складирање со

Столпчиња За нокти Златни Шарм За Нокти Геометрија Шупливо Злато Метална Обетка За Нокти Љубов Шарм За Срце Комплет За 3д Уметност

DEN 1272.00

Спакувани вклучуваат : 1 диск / 12 стилови / во собата Големина : 6*6*1 Геометриски Обетки Обетки Со Тркалезен

Неродеко Патни Торби За Перење Градник Торби За Перење Алишта Мрежеста Торба За Перење Облека Торба За Перење Градник Торби За Перење Груба

DEN 230.40

1 ? ТОРБА ЗА ПЕРЕЊЕ ОБЛЕКА ЗА ПАТУВАЊЕ фин дизајн на мрежа, сапун и вода лесно течат низ мрежата за оптим

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.