• Новак
Алатка за мерење на лента за девојче „вампир“/алатка за ниво на дух

Алатка за мерење на лента за девојче „вампир“/алатка за ниво на дух

Вреднување на стоката:
DEN 2.67

Пристапност
Во достапна форма

Компактна мулти-алатка Вклучува мерка на лента од 1М и ниво на дух. Прицврстена приврзаност за прицврстување. Печатено од едната страна. Компактна мулти-алатка. Вклучува мерка на лента од 1М и ниво на дух. Прицврстена приврзаност за прицврстување. Печатено од едната страна. Оваа мултифункционална алатка нуди и мерка на лента и ниво на дух во еден корисен мал додаток. Мерката што може да се повлече од 1 метар има и империјални и метрички единици, додека рамните рабови околу неговата пластична обвивка обезбедуваат можност да ги проверат и вертикалните и хоризонталните површини со мини дух. Компактниот и лесен дизајн го олеснува носењето; Едноставно прикачете се со предвидената клуч и да го избришете кога е потребно. Секоја алатка за мерка на лента за клучеви се печати од едната страна со уникатен дизајн. Големина (со исклучок на клуч и ланец) : Ширина : 42мммејт : 42ммдепт : 10мм.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Музички Додатоци Музички Слушалки Диск Цд Плоча Шема Голема Кутија За Ручек За Возрасни Еднократно Ручек Пренослив Голем Организатор

DEN 998.40

Кутија За Ручек Со голем Капацитет : овие вреќи за ручек за возрасни (12,2 х 7,1 х 7,1 инчи / 31 х 18 х 18 см) се диз�

30 Парчиња Четка За Чистење Трепки Четки За Сјај Шампон За Трепки Меки Четки За Шминка За Чистење На Продолжување На Трепките, Отстранувач

DEN 159.84

ОДЛИЧНИ КОМПЛЕТИ ЗА ЧИСТЕЊЕ ТРЕПКИ ЗА ЛИЧЕН / САЛОН овој пакет четки за продолжување на трепките вклучу

Bluelf Air Fryer За Еднократна Употреба Хартија Лагер, 120 Парчиња Воздух Фритеза Облоги Круг, Не-стап Масло-доказ За Воздух Пржење Хартија

DEN 3.33

Чувајте Ја Вашата Фритеза За Воздух Чиста : овие облоги за хартија за пржење со воздух гарантираат дека �

Издржлива Корпорација Дура - Мек Гумен Пристаниште Браник, Правоаголна, Ламинирана, Хоризонтална Монтажа, 4 Дупки, 26 Должина, 10 Ширина,

DEN 2703.20

Максимална заштита со уникатен" јамка " дизајн на браници влошки Исплатливо поради подолгиот очекуван а

Верувај ми јас Сум Стоматолошки Хигиеничар Кошница За Перење Алишта Со Затворање На Врвки За Перење Алишта За Складирање За Домашно

DEN 497.60

оксфорд ткаенина Произведено во САД Или Увезено Материјал : Изработен од оксфордска ткаенина, многу изд

Thalassa RV 12 Волт светла за читање со USB порта, замрзнато стакло со полирање на дрво, Заврши внатрешни светла, алуминиум со златна завршница

DEN 2.00

Светла за читање со USB порт (5 V / 2 A) : Обезбедува можност за полнење на електронски уреди, како што се мобил

Руски Производител На Равиоли Кнедли Мувла, Производител На Пелмени, 37 Дупки Алуминиумска Легура Пелмени Метал Мувла, кујна руски

DEN 1.67

ТОА ОД МАТЕРИЈАЛОТ КСУКА И ОДДЕЛОТ ТАЛЕНКЕБ Чекор 1 Расукајте го тестото За пециво Чекор 2 Брашно калапо�

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.