• Новак
Вивохом висока прецизна електронска дигитална дигитална ладење на ладење скала со тежина со AC Flush Automotive Car Airtioning Push Setter

Вивохом висока прецизна електронска дигитална дигитална ладење на ладење скала со тежина со AC Flush Automotive Car Airtioning Push

Вреднување на стоката:
DEN 1.67

Пристапност
Во достапна форма

Компактен, преносен - компактен, преносен дизајн на батерии; Работи на една 9 V батерија (батерија не е вклучена); Вклучува три одделни режими на приказ за KG, OZ и LBS За специфични потреби. Висококвалитетно градење-ЛЦД-екран со висока видливост и задно осветлување за прикажување; Со исклучително голем LCD дисплеј и осветлување на задното осветлување, нема да имате проблем да ги пратите вашите мерења. Не -лизгање дизајн - комбиниран алуминиум и силикон создава висока влечење и спречува лизгање. Мора да имате за чистење - опремена со надградба на главата за спреј, намалување на спрејот и нуди постојан спреј, овој комплет за црвенило Vivohome обезбедува крајно чистење на масло за ладење, остатоци и течности од системот за климатизација во вашиот автомобил или камион. Комплетен комплет - Совршен за R134 R12 R22 R410 и R404 A/C системи; Овој комплет за AC Flush доаѓа со 1x алуминиумски канистер; 1 x мерач на притисок; Светло црево од 1 x 35 ”и 1 x глава со удар со млазница. Компактен, преносен - компактен, преносен дизајн на батерии; Работи на една 9 V батерија (батерија не е вклучена); Вклучува три одделни режими на приказ за KG, OZ и LBS. За специфични потреби. Висококвалитетно градење-ЛЦД-екран со висока видливост и задно осветлување за прикажување; Со исклучително голем LCD дисплеј и осветлување на задното осветлување, нема да имате проблем да ги пратите вашите мерења. Не -лизгање дизајн - комбиниран алуминиум и силикон создава висока влечење и спречува лизгање. Мора да имате за чистење - опремена со надградба на главата за спреј, намалување на спрејот и нуди постојан спреј, овој комплет за црвенило Vivohome обезбедува крајно чистење на масло за ладење, остатоци и течности од системот за климатизација во вашиот автомобил или камион.

Главните карактеристики

Избор на клиент

2 парчиња полирање на сунѓери за замена на автомобили влошки за полирање компатибилни со Flex компатибилен со Ryobi компатибилен со Festool

DEN 3.00

Направени од сунѓер, мека и фино изработка, не ја оштетуваат површината, тие се лесни и навистина лесни з

Youxmoto 5-во-1 топка спојници Сепаратор на предниот крај топката за зглобот на топката за сервисирање алатки за алатки за алатки за отпуштање

DEN 1.33

Специјален дизајн : Овој комплет за сервисирање на топката со топка од 5во1 е специјално дизајниран за ле

Електроп 13 ПЦС -Восок восок Апликаторски влошки комплет 5 инчи микрофибер апликаторски влошки за сина правоаголник микрофибер апликатори за

DEN 3.33

13 ПАКС Восок Восок Апликаторски влошки за влошки : 4* сина 5 инчна дијаметар на дијаметар на микрофибер, в�

7 парчиња/сет 4 инчи дијамантски бетонски полициски влошки дебели 8мм обнови за обнова на дискови за пескарење за поправка на бетонски

DEN 1442.56

Извонредна завршница и сјај на бетонски countertop, бетонски под Екселентна завршница на подот Терацо, Траве

Влажни полициски влошки Uxcell Diamond 3 инчи 300 решетки 2 парчиња, за камена бетонска мермер мелмер или полисер, со подлога за приклучување на

DEN 1.00

Полициски сет : 3 инчи 300 лесни подлошки за полирање на дијаманти, 3 инчи подлога за држач за поддршка со ж�

Лежиште за влечење, 10 парчиња моторцикл Внатрешен лежиште за влечење, практична робусна одлична алатка за отстранување на мотоцикл од

DEN 0.67

Применливо сценарио : Полетувачот на лежиштето може да се примени добро за поправката на лежиштата, обе�

Преносна инка за гориво со автомобили со про transparentирна мека цевка, универзална инка за полнење на возила пластична мини автомобил инка

DEN 191.84

Направено од пластичен материјал, мала тежина и издржлив Одлична алатка за намалување на време на време

Комплет за реставратор на конец, комплет за навојување на оска за отпорност на абење, комплет 10 компјутери Дизајн на пресврт M20 M22 M24 3/4x20

DEN 724.64

Сет за навојување на вретено : Комплетите за поправка на навој на оската може да ги поправат или ги попра

Тркало за полирање на алуминиум ЕМИЛИПРО за дупчење хромирано рабни колекции за полирање 3 x 1/4 хексадецимален конус/печурка/колона - 3 парчиња

DEN 1.67

【Апликација】 Алуминиумските тркала за полирање се користат за полирање на вдлабнати области / тесен �

Пневматска сопирачка на спојката Крвајер, хидраулична сопирачка крварење Пневматски спој на спојката Притисок на сопирачката на сопирачката

DEN 0.33

Со конектори : Опремено со целосен сет на масло за сопирачки може конектори, погодни за различни специфи

Алатка за отстранување на лента за отстранување на ленти за декорации на кут, алатка за отстранување на лента за отстранување на лента за лепило

DEN 638.40

Ги уништува декорациите брзо и ефикасно : издржлива, долготрајна тешка 4 "наизменична алатка за подлога �

Прекинувач за машински мотор, 220V/380V 20A менувач на гуми за автомобили Метална машина мотор напред Алатка за прекинувач за обратен мотор

DEN 3.33

【Поставете го менувачот за менувач на гуми напред е погоден за вашиот мотоцикл Ве молиме, потврдете го �

Гарнек механички алатки Механички алатки Автоматски алатки 2PCS бришач отстранувач на терминал за отстранување на лежиштето за отстранување

DEN 2.00

Алатка за отстранување на бришачи на бришачи за бришачи на раката за бришачи Активна алатка за бришење �

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.