• Новак
Dialight LED CBI 3MM Bi-LVL GRN/YLW DIFF

Dialight LED CBI 3MM Bi-LVL GRN/YLW DIFF

Вреднување на стоката:
DEN 5788.80

Пристапност
Во достапна форма

МФР : - Dialight Пакет : - Масовно. Статус на дел : - Активен. Боја : - зелена (x 1), жолта (x 1). МФР : - Dialight. Пакет : - Масовно. Статус на дел : - Активен. Боја : - зелена (x 1), жолта (x 1). Индикатор за индикатор за предводена табла на LED коло, Индикатор за предводена табла 2 високо зелена (x 1), жолта (x 1) дифузна, затемнета рунда 5 V 20m A со куполиран врв 3мм, Т-1 преку дупка, Спецификации на десниот агол : МФР : - Серија на дијалети : - 553 Пакет : - Статус на рефус дел : - Активна боја : - Зелена (x 1), жолта (x 1) бранова должина- врв : - 565nm, 585nm Конфигурација : - 2 Висока струја : - 20m A Millicandela Оценка : - 19mcd зелена, 12,6mcd жолто Агол на гледање : - 60 ° Тип на леќи : - Дифузен, затемнет стил на леќи : - Тркалезна со купола на горниот леќа Големина : - 3мм, Т-1 напонски рејтинг : - 5 V Тип на монтирање : - преку дупка, десен агол Број на производи Број на производи : - 553 -0323 Класификации на животната средина : ROHS Статус : ROHS3 Ниво на чувствителност на влага во согласност со влагата (MSL) : - 1 (неограничен) статус на достигнување : - Достигнете не под влијание на ECCN : - EAR99 HTSUS : - 8541.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Специјална заварувачка црна нараквица за јаже, јас сум заварувач. да заштедиме време, ајде да претпоставиме дека јас, забавни подароци

DEN 0.33

Рачно изработена врежана нараквица за заварувач Тоа е идеална идеја за подароци за многу прилики, како �

Тери Вејфарр долги шорцеви за велосипеди долги велосипеди за жени, сложени шорцеви за компресија, UPF 50+, повеќедневни шорцеви за велосипедизам

DEN 0.67

73% најлон, 27% спандекс Дизајн : Направено во САД, но со крајната француска ткаенина за перформанси : најло�

Период торбичка, преносни тампони за складирање на тампон, тампони за торбичка за женска нега, санитарна организатор за тинејџерски

DEN 175.84

Премиум материјали : држачот на подлогата за медицинска сестра е изработен од стада, сунѓер, ткаенина во

Гуангминг-Багрем Дрво Нож Блок Магнетни Нож Блок За Складирање Кујна, Нож Држач Без Ножеви За Безбедно, Чисто И Уредно Складирање

DEN 1679.68

Премногу Магнетна Моќност овој магнетски блок за ножеви е направен од индустриски магнет неодимиум, мо�

Глафи ​​Valentines срце Гноми Loveубовни папучи на еднорог камиони Меморија од пена што не се лизга, папучи за спална соба за хотелски патувања

DEN 0.67

【Погодна големина и бои】 Овие стилски влечки се достапни за големината М (САД 58) и L (САД 912) Средни влечк�

Алатки ЗА Педикир ФОМИЈЕС 16 ПАРЧИЊА Силиконски Сепаратори За Прсти Слатки Растојанија За Прсти Во Облик На Животно Гумени Педикири

DEN 1139.20

Можете да ги користите за поделба на прстите и педикир Многу удобен и практичен Смешна и убава форма, ов�

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.