• Новак
Оксдаун 300 парчиња Бели Патент Врски Избрани Големини 4/6/8/10/12 Инчни Проѕирни пластични кабелски врски Од Мали До Големи Тешки Најлонски Вратоврски Обвивки Повеќена

Оксдаун 300 парчиња Бели Патент Врски Избрани Големини 4/6/8/10/12 Инчни Проѕирни пластични кабелски врски Од Мали До Големи Тешки Најлонски

Вреднување на стоката:
DEN 95.84

Пристапност
Во достапна форма

Пакетот Содржи : 300 Парчиња Најлонски Кабелски Врски Големина : Должина 100/150/200/250/300мм 4/6/8/10/12 Инчи Ширина 2,5/3,6 мм 0,1/0,14 Инчи (Цврстина На Истегнување : 18-40 Фунти). Материјал : Издржлив, Ув-Отпорен Најлон 6/6. Совршен за : Комерцијални Цели, ДОМАШНА САМОДОВЕРБА, Управување Со Кабли, Специјални Настани, Работилница, Канцеларија, Пакување или Во Градината. 100 Пакувања 100*2,5 мм (4*0,1 инчи) Најлонски Врски За Кабли100 Пакувања 150*2,5 мм (6*0,1 инчи) Најлонски Врски За Кабли100 Пакувања 200*2,5 мм (8*0,1 инчи) Најлонски Врски За Кабли100 Пакувања 250*3,6 мм (10*0,14 инчи) Најлонски Кабел врски 100 пакет 300*3,6 мм (12*0,14 Инчи) Најлонски Кабелски Врски. Комерцијална употреба : фабрички згради и компјутерски простории може да се користат за пакување кабли за напојување. Може да се користи и за фиксирање полици, организирање кабли за печатач итн.ДОМАШНА САМОДОВЕРБА : семејството може да Се користи за закачување ножеви, мали играчки, јамки за влечење завеси и уредност на КАБЕЛОТ ЗА ТВ ТАБЛЕТ, затегнување вреќи за закуски, врзување кеси за ѓубре, фиксирање цевки за вода итн.Живот : Кога патуваме, можеме да го користиме за прицврстување на патентите за багаж, врзување врвки за чевли, линии за сопирачки за велосипеди, меурчиња за дување и закачување балони и ЛЕД светла за време на забавите.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Креативна педала за педали за домаќинства конзерва кујна со покривка голема дневна соба спална соба тоалетна светло отпад корпа

DEN 433.76

Постојат две спецификации, 10 литри и 12 литри 10 L е околу 2,64 галони, а 12 L е околу 3,17 литри Достапно во 4 бои...

Дискови за сечење и мелење дискови со единечна страна обложена електроплетирана гранит мермер ДТ-дијаметар со дијаметар од 5 инчи од 2 инчи

DEN 0.67

DTDiatoole 2 парчиња 5 инчи Електроплетирани дискови за сечење и мелење на дијаманти, сечилото, обложено со ед

Држач за Визит-Картичка-Рачно изработени Од Цврст алуминиум &засилувач; Месинг Метал Биро Додаток, Лавиринт Или Лавиринт Дизајн, Симбол На

DEN 1566.40

Стилски и симболичен рачно изработен држач за визиткартички од цврст метал, додаток за биро, златен диз�

Капак на куќиштето За Амазон Поттикне Допир 2014 Ројдер Тенок Заштитен Капак Паметен Случај За Модел Wp63Gw Функција За Спиење/Будење, Црн Јаглен

DEN 859.20

●Универзална Компатибилност● : овој случај За Поттикнување е дизајниран да одговара на сите модели На

Fblfobeli Хард Ева Патување Носење Случај Компатибилен СО EMКХИЛ ЕМФ Метар, Детектор Тестер Заштитни Отпорни На Удари Торба За Складирање

DEN 1.00

? Оваа тврда торбичка за патување е наменета За Детектор ЗА МЕТАР EMКХИЛ ЕМФ Висококвалитетен Материјал :

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.