• Новак
мапа На извори Антистатичка Четка Црна 7 Должина Анти Лизгање Рачка Пхб ЕСП Алатка За Чистење Прашина

мапа На извори Антистатичка Четка Црна 7 Должина Анти Лизгање Рачка Пхб ЕСП Алатка За Чистење Прашина

Вреднување на стоката:
DEN 223.84

Пристапност
Во достапна форма

Големина на четка : 3,7 x 1,6 x 1cm /1,5 "x 0,63" x 0,4 "(L * W * T); Вкупна Големина : 17,5 x 3,5 x 1,2 cm/7" x 1,3"x 0,47" (L * W * H) Име На Производот : Антистатичка Четка; Тип : М Големина. Боја : Црна;Тежина : 20гр. Диа За Дупки За Закачалки : 5мм/0,12"; Материјал : Пластика, Проводни Влакна. Содржина на пакетот : 1 х Антистатичка Четка. Карактеристики на производот : Црните пластични рачки можат да ги отстранат полнењата на земја.Ја отстранува нечистотијата на ПХБ или други чувствителни компоненти и го испушта статичкиот електрицитет на земја.Овозможете целосно и безбедно чистење на компонентите чувствителни НА ЕСП без да генерирате штетни статички полнежи.

Главните карактеристики

Избор на клиент

ЈАЉУБОВ Јасен Акрилен Комплет За Држач За Балони На Маса, Прилагодлива Висина, Држач За Балон Со Балон од 23,6 Инчи 4 Со Основа за Декорација

DEN 463.84

ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА : 4 јасни акрилни ленти, 4 акрилни основи, 4 балонски чаши ЕДНОСТАВЕН ДИЗАЈН : Елегантен и

Дизајнирајте Се Што ми Е Гајле Е Мојот Тајландски Риџбек, Сребрена Патна Кригла 14оз Изолирана Гимнастика Од Нерѓосувачки Челик, Подароци

DEN 771.20

ТАМБЛЕР од нерѓосувачки ЧЕЛИК : оваа кригла за патување од 14 мл е изработена од нерѓосувачки челик за из�

Хариумиу Џентлмен Фрак Еднобојни Долги Ракави Готска Надворешна Облека Еднограден Сплит Смокинг Капут За Куќи Опседнати Со Ноќта

DEN 491.20

??ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛИ професионална висококвалитетна природна големина отсечена декорација на главата

Окјлд 17 Инчен Ранец За Лаптоп Симпатична Секојдневна Торба За Книги Филмска Тема Училишна Торба За Мажи Патувајте Активности На Отворено,

DEN 367.84

€Големина На Производот Овој Ранец Се Препорачува За Луѓе Постари Од 5 Години Големината На Ранецот Е О�

Меканиксити Силиконска Гума Заострен Приклучок 16мм До 22мм Цврсто Црвено За Премачкување Во Прав, Сликање, Елоксирање, Позлата, Пескарење,

DEN 1096.00

Силиконски Гумен Заострен Приклучок е дизајниран да ги заштити дупките или конците за време на процес н

Налепници За Хорор Филм ОД 200 ПАРЧИЊА, Хорор Декор, Налепници За Хорор, Стока За Хорор Филм,Страшни Филмски Подароци,Плашливи Подароци,

DEN 3.33

●Налепниците За Хорор 200 ПАРЧИЊА ● оваа серија налепници, вклучувајќи 200 парчиња висок квалитет и без д�

Синестур Златна Шепа За Кучиња Кујнски Крпи За Садови Што Се Перат Апсорбирачки Крпи За Чистење За Повеќекратна Употреба Партали

DEN 159.84

€Апсорпција На вода Овие марамчиња за чистење се изработени од висококвалитетни материјали од микрофи

Стаклен Стомна со 4 Чаши За Гнездење, Дијамантски Стомна За Вода од 1,5 литри Со Рачка, Стомна За Ладен Чај, За Топол/ладен Чај, Сокови,

DEN 1121.76

Мултифункционален стаклен Стомна без Олово : овој врвен стомна за вода може да собере до 1,5 литри и со 4 ч�

ОРДМ 2 Парчиња Четка Чистење Мат + Боја Отстранување Почист Сунѓер, 2 во 1 Шминка Четка За Чистење Подлога Кутија Во Собата Влажни &засилувач;

DEN 0.67

Материјал : Изработен од еколошки силикон и сунѓер, може ефикасно да ги исчисти вашите четки без да пред�

Автомобилски Подлоги За Држачи За Чаши,2 парчиња Пакување 2,56 Абсорбента Подлога За Автомобил,Керамички Камен Совршен За Апсорбира Пијалоци

DEN 95.84

Вклучен пакет : држач за чаши за автомобил од 2 парчиња, дијаметар од 2,56 инчи, дебел 0,23 инчи, а стандарднат

ЕДНОРОГ УРНА, Еднорог Накит,Еднорог КРЕМИРАЊЕ УРНА Ѓердан, Еднорог УРНА, Еднорог Рачно Изработени КРЕМИРАЊЕ УРНА ѓердан подарок идеја Деверуша

DEN 2.67

МАТЕРИЈАЛ : Нерѓосувачки Челик,високо отпорен на 'рѓа, корозија и оцрнување, Цврст И Издржлив,Големина Н�

Валиклуд Торби За Подароци Торби За Подароци Торби за Подароци Торби за Подароци 5 парчиња Торби за Забава Подароци Подароци За Подароци Торби

DEN 1.33

Еднорог Партија Корист Кеси Тие можат да се користат како торби за подароци, чанти за забави, торби за ку

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.