• Новак
Нобрим Батерија Замена За Флук Био ИНКУ II Инкубатор, Зрачење Потопло бп-ИНКУ II 7.4 v

Нобрим Батерија Замена За Флук Био ИНКУ II Инкубатор, Зрачење Потопло бп-ИНКУ II 7.4 v

Вреднување на стоката:
DEN 0.33

Пристапност
Во достапна форма

Димензии : 110,20 х 70,00 х 18,50 Мм Тип : Ли - Јонска Тежина : 411,8 г Одговара на оригиналот П/Н : БП-ИНКУ ВТОРИ. ве Молиме купете со доверба. Ние гарантираме 24-часовна поддршка за е-пошта, ве молиме обрнете внимание да го проверите оригиналниот модел на делови што ви треба. Напон на батеријата : 7.4 v Капацитет : 7800m Ah. Quality certification】, CE и UL тројна сертификација. Нема мемориски ефект, прекумерно полнење, прекумерно празнење, прекумерна топлина, прекумерна струја и заштита од краток спој.

Главните карактеристики

Избор на клиент

3-Светилка За Ноќна Маса Во боја, Столна Ламба, Абажур Од Врвна Ленена Ткаенина, Странична Светилка За Спална Соба, Студентски Дом, Канцеларија

DEN 2.33

●Големина на држачот на светилкатаНоќна Столна Ламба Q : 593 " (L) USB Кабел За Напојување Против Лизгање : 5 ft

30 ПАРЧИЊА Деца Се соочуваат Со Капак За Еднократна Употреба Заштитна Уста За Велигден Симпатична Цртан Филм Зајаци шема за лице штит 3

DEN 1068.80

✈ ✈Брза испорака € 715 дена Ако имате какви било прашања, ве молиме контактирајте не директно преку епош

Елеопција Паметен Часовник Фитнес Тракер 15 Спортски Режими Фитнес Тракер Здравје Часовник Активност Тракер Со Отчукувањата На Срцето

DEN 479.84

Музичката Контрола поддржува Само Bluetooth 5Ве молиме вклучете ги функциите GPS и Bluetooth на телефонот пред да �

Н / Паметен Сензор Корпа За Отпадоци Кујна Бања Тоалетна Корпа За Отпадоци Автоматска Индукција Водоотпорна Корпа За Отпадоци Со Капак

DEN 5370.88

Интелигентна индукција, Отворете го капакот без допир, тоа може да го намали бактерискиот крст Голем ка�

Хигер 8-во-1 Аквариумски тест ленти за слатка вода и солена вода, тестирање на параметар на вода амонијак нитрит нитрат хлор цврстина карбонат

DEN 287.84

⬛monitor Ниво на амонијак Амонијак е смртоносен убиец во вашиот аквариум И покрај тоа што мала количина на

Торба за складирање за санитарни подлошки за салфетка, торбичка за менструална чаша, организатор на торби за периоди за женски тампони,

DEN 2.00

【Совршена торба за заштита на приватноста】 Тоа е совршен организатор за санитарни салфетки и влошки! С

Дождовни Шуми Диорама Материјали Модел Минијатурни Шумски Пластични Играчки Дрвја Грмушки Кокос Палма Растителни Занаети Воз Сценографијата

DEN 2.00

Вкупно 18 Пластични Модел Дрвја Играчки За Диорама Материјали и Возови Градежни Колекции 10 Фигурини Од К

Луксузна Торба За Ручек Торба За Ручек Жени Изолирана Торба За Намирници Поладна Торба Торба За Испорака На Топла Ладна Храна За Купување

DEN 189.28

лесен и лесен за употреба и лесен за чување кога не се користи Овој производ е изработен од висококвалит

Вегим Премиум Јога Мат со Дебелина од 4 мм Голема Подлога За Вежбање Нелизгачки Фитнес Мат За Мажи Женски Еколошки Јога Мат За Јога Пилатес

DEN 959.84

● Врвна полиестерска крпа од велур, надворешна структура против лизгање за добро држење при потење ● Е�

Кутија за Ручек отпорна На истекување, Изолирана Бенто Кутија За Мажи Жени Возрасни, Кофа За Ручек За Повеќекратна Употреба Со Лента За

DEN 3.00

1 4х6, 3х6ин / 24х16х15, 5см; Материјал : 300д оксфордска ткаенина, бисерен памук, еколошка алуминиумска фолија; д�

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.