• Новак
Industrialон Тимберленд Белагио Индустриски гроздобер на отворено wallидно светло теата за црна метална склопна рака 22 1/4 чиста зачукана стаклена сенка за надворешна шта

Industrialон Тимберленд Белагио Индустриски гроздобер на отворено wallидно светло теата за црна метална склопна рака 22 1/4

Вреднување на стоката:
DEN 3744.00

Пристапност
Во достапна форма

22 1/4 "Висок x 9 1/2" широк Се протега 12 "од wallидот. Центарот на точката на монтирање до врвот на тела е 9". Пораката е широка 8 1/4 "висока x 5". Користете три 40 вати максимални основни светилки од типот Б Канделабра (не се вклучени). Традиционално светло на wallидот на отворено со рака за движење од марката Johnон Тимберленд. Црна завршница над цврста метална конструкција на умирање. Чиста зачукана стаклена сенка. Влажна локација оценета за употреба на отворено. 22 1/4 "Висок x 9 1/2" широк. Се протега 12 "од wallидот. Центарот на точката на монтирање до врвот на тела е 9". Пораката е широка 8 1/4 "висока x 5". Користете три 40 вати максимални основни светилки од типот Б Канделабра (не се вклучени). Традиционално светло на wallидот на отворено со рака за движење од марката Johnон Тимберленд. Црна завршница над цврста метална конструкција на умирање. Чиста зачукана стаклена сенка. Влажна локација оценета за употреба на отворено. Колекцијата Белагио од Timон Тимберленд е инспирирана од класични европски дизајни и гарантира прекрасен традиционален изглед. Оваа светлина на wallидот на отворено доаѓа во црна завршница над цврста метална конструкција со метална метална метална и чиста зачукана стакло за елеганција и рафинирање.

Главните карактеристики

Избор на клиент

ZXYAN Микроскоп Додатоци Двоен Рака Бум Стојат За Бинокуларен/Тринокуларен Стерео Зум Микроскоп Пхб Индустрија Лабораторија Микроскоп

DEN 2.33

Универзален двоен пол тројно континуирано променливо време стерилен микроскоп има долго работно расто

Fafeicy Ув Печатач Мастило Цевки, УВ Печатач Флексибилни Цевка Замена, 4mm od 3mm Id Растворувач Мастило Цевка За Растворувач Боја Пигмент

DEN 171.68

Лесна Замена : цевката за мастило е стандардна обработена и може директно да ја замени старата или скрше

Вено 5 Пакувајте 84 ЛИТРИ Голема Торба За Складирање, Торба За Организатор, Торба За Движење, Торба За Складирање, Патент Одозгора, Цврст,

DEN 745.60

АЛТЕРНАТИВА НА КУТИЈАТА ЗА ДВИЖЕЊЕ : ЛЕСНА, економична, удобна алтернатива на кутиите за движење каде шт

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.