• Новак
Navitech 2 во 1 лаптоп/таблет USB 3.0/2.0 HUB адаптер/микро USB влез со SD/Micro SD картички читач компатибилен со ASUS Vivobook x420 14 инчи

Navitech 2 во 1 лаптоп/таблет USB 3.0/2.0 HUB адаптер/микро USB влез со SD/Micro SD картички читач компатибилен со ASUS Vivobook

Вреднување на стоката:
DEN 0.67

Пристапност
Во достапна форма

Свртете го лаптопот во работна станица со овој компактен USB центар (6,7 см x 4cm x 1cm) што ќе ви овозможи да се поврзете со глувци, тастатури, SD картички и надворешни хард дискови истовремено Проширете ја поврзаноста на компактен 2 во 1 уред за лаптоп / таблети, истовремено поврзувајќи 2x USB 3.0 кабли / уреди, 2x микро SD картички, 1x SD картичка и микро USB кабел. Назад компатибилен со USB 2. Читателите на картички SD & TF поддржуваат SD, SDHC, MMC4.0, Micro SD и Micro SDHC картички. Приклучување и репродукција и топло разменување - Micro USB влез овозможува да се вклучи микро USB напојување за дополнителна моќност за оние периферни уреди со тешки напојувања, како што се надворешни хард дискови. Свртете го лаптопот во работна станица со овој компактен USB центар (6,7 см x 4cm x 1cm) што ќе ви овозможи да се поврзете со глувци, тастатури, SD картички и надворешни хард дискови истовремено. Проширете ја поврзаноста на компактен 2 во 1 уред за лаптоп / таблети, истовремено поврзувајќи 2x USB 3.0 кабли / уреди, 2x микро SD картички, 1x SD картичка и микро USB кабел. Назад компатибилен со USB 2. Читателите на картички SD & TF поддржуваат SD, SDHC, MMC4.

Главните карактеристики

Избор на клиент

EYЛКМ Прилагодлив Држач За Лаптоп - Користете Го Како Биро За Преклопување во Канцеларија, Пренослив Држач За Компјутер За Пишување,

DEN 2.33

*Мазна површина, водоотпорна, отпорна, отпорна на абење, издржлива, лесна за чистење, хардвер, добра носи�

Шишенце Со Изолирана шолја Од Нерѓосувачки Челик Шише Со Вода Акита Куче Вакуумска Чаша За Патување За Патување Училиште Канцеларија

DEN 368.00

€КАПАЦИТЕТ : Голем капацитет од 500ml, 17oz ●МАТЕРИЈАЛ● : оваа чаша за зачувување на топлина е изработена од

Нолитој 1pc Подарок Автомобил Партија Чанта Кул Украси Куче Фаворизира Приврзок Приврзок Ноќта На Вештерките Креативни Симпатична

DEN 1344.00

Метал Произведено во САД или Увезено ТОРБА ДЕКОРАЦИЈА ПРИВРЗОК за КЛУЧЕВИ Ноќта На Вештерките Куче Кос�

Водоотпорна Торба За Шминка, Торбичка За Шминка, Организатор За Козметика За Патување За Жени И Девојки, Божиќен Пес Бел Црвен Гроздобер

DEN 1.00

Водоотпорен МатеријалИзработен од кожа, не грижете се дали предметите во торбата ќе се навлажни, одржув

ТРКАЛА За Замена НА КУФЕР ЗА БАГАЖ со ВИСОКА МУВА 50 / 45мм х 18мм, Комплет од 4 Гумени Вртливи Тркала За Тркала Комплети За Поправка-50х18мм

DEN 1428.80

Гумени Материјали За Замена На Багаж Тркала, издржливи и молчи Стандардната ИДЕНТИФИКАЦИЈА На Лежиштет

Мажи Мала Брада Мустаќи Четка Мека Свиња Коса Наежвам Дланка Тркалезна Рачка За Отплеткување На Влакната Од Брадата Ги Отстранува

DEN 0.33

Скроти Ја Гривата : Кондиционирајте ја косата со нејзините природни масла, оваа четка ја одржува вашата

Бисавч лимфна дренажа магнетна терапија опсидијан Анклет анти-замав црно опсидијан глужд за мажи жени анти-вознемиреност магнетна опсидијан

DEN 159.84

МатеријалНараквицата на опсидијан мониста е изработена од хематит камен, богата со ретки минерали, што

KJHD Јога Рамнотежа Одбор Фитнес 360° Ротација Масажа Стабилност Диск Тркалезни Плочи Одбор Половината Извртување Вежба Домашна Употреба

DEN 5884.00

Закривената основа поддржува ориентација од 360 степени Потешко е да се контролира дното торба tpr нелизг�

Атлетски спортски шорцеви на тиаобуг, атлетични спортски шорцеви, деца со високи половини, шорцеви за велосипеди шорцеви за гимнастика

DEN 940.80

100% полиестер Повлечете го затворањето Само миење на рацете Шорцевите се изработени од полиестерски мат

Драгонбту 3 Ниво Кекси Стојат Со Злато Прачка Пластични Нивоа Десерт Кула Послужавник Кран Цвеќиња Овошје Бонбони Дисплеј За Свадба

DEN 2.33

●Безбеден Материјал : златни штандови за десерти плочата користи пластика за храна, која е безбедна и н�

Освежувачи на воздухот на воздухот на Квак, соларна енергија прочистувач на воздухот за додатоци за декорација на внатрешни работи за

DEN 271.84

? ? ? ? 【Компактна големина за заштеда на простор】 Без да зафаќате многу простор, можете лесно да го поста

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.