• Новак
Bettomshin M25 Подигање на кран на вртење на кран со единечна макара блокада за влечење на жица за влечење 304 не'рѓосувачки челик сребрен тон 1 парчиња

Bettomshin M25 Подигање на кран на вртење на кран со единечна макара блокада за влечење на жица за влечење 304 не'рѓосувачки челик

Вреднување на стоката:
DEN 2.00

Пристапност
Во достапна форма

Содржина на пакетот : 1 парчиња x кран макара блок; Главен материјал : 304 не'рѓосувачки челик Дијаметар на Шев : 25мм / 0,98 инчи. Севкупна висина : 85мм / 3,35 инчи. Ширина на Шеве : 11мм / 0,43inch; Прифатете максимална тежина : 150кг. Ротација на 360 степени за да се спречи јажето да се плете за удобна употреба. Карактеристики : Содржина на пакетот : 1 парчиња x кран макара блок; главен материјал : 304 не'рѓосувачки челик; дијаметар на Шеав : 25мм / 0,98 инчи; целокупна висина : 85мм / 3,35 инчи; Ширина на Шав У : 11мм / 0,43inch; Прифатете максимална тежина : 150kgdescription : a Блокот на кран макара е еден вид алатка за дигање, исто така наречена криза, е механизам составен од тркало на оска или вратило што може да има жлеб помеѓу две прирабници околу неговиот обем. Јаже, кабел, појас или ланец обично тече над воланот и внатре во жлебот, доколку е присутно. Пулките се користат за промена на насоката на применета сила, пренесување на ротационо движење или реализирање на механичка предност или во линеарен или ротационен систем на движење.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Ноќниот кошмар пред божиќните Jackек и Сали Памук тенџере, сет од 2 | Нараквици отпорни на топлина, топли влошки за готвење и печење | Додатоци

DEN 1.67

Основни кујни на Дизни : Чувајте ги рацете безбедни додека ракувате со садови за вриење од супа од канта�

О, јас сум 29! Банер Позадина Сјајот Црна Хало Дваесет И Девет Навива за 29 Години Тема Декор За Маж Жена Среќен 29 Ти Роденден Фото Студио

DEN 143.84

Претходно собрани : само треба да го отворите и декорирате токму сега! Совршен за вашата забава, декор во

ДАВНО Брзо Ослободување Лесен Силиконски Часовник Бенд Рачен Зглоб За Гармин Феникс 7Х 7 6Х Про 5 5Х Плус 935 Паметен Часовник Нараквица

DEN 253.76

Земја Како Што Е Означено 100% сосема нов и квалитетен, лесен за прилагодување на должината за да одговара

Бела И Сребрена Балон Венец Комплет-102 парчиња - За Крштевање, Свадба, Крштевка Церемонија, Ангажмани, Бебе Туш, Бела &засилувач; Сребрена

DEN 3.00

Украсете го вашиот следен настан со овој прекрасен Венец Од Бел И Сребрен Балон Тоа ќе биде совршен дода

Феникс 5д Дијамантско Сликарство, Комплети За Дијамантско Сликање Самостојни Животни За Возрасни Деца Почетници, Сузаку Тркалезни

DEN 2.00

Дијамантски Уметнички Комплети : Секој комплет за сликање дијаманти доаѓа со се што ви треба за да започ

КНФУТ Гумени За Домаќинство 2 Во 1 Прозорец Стакло Бришач Чистач На Прозорци Огледало За Бања Силиконски Стругалка Туш Гумен Алатки

DEN 1171.20

Queegee Метла за подот БРЗО СУШЕЊЕ : Екстензивно сушење ефикасно,заштедувајќи ја маката за дополнително су�

Сет на свеќи за треперење на Евојаун од 3 - бесрамни реални LED пластични свеќи од слонова коска со чиста обвивка за столбови, далечински управувач

DEN 287.84

? Безобразниот Canlde Свеќата предводена од слонова коска симулира вистински пламен без ризик да фати ога�

Фаслино Мајка И Дете Слонови Ситница Кутија Шарки Емајлирани Рачно Насликани Фигурини Орнаменти Занает Уникатен Подарок За Домашен Декор

DEN 1.67

Големина : слон ситница кутии големина околу 283 Инч (Л*В*Ч) / Тежина : 5 МЛ Материјал : кутијата За ситници За

Плажа Ве Молиме Подарок Кеси, Диплома Партија, Диплома Невестински Туш Торби Со Врвка, Партија Свадба Услуги, Материјали, Декорација-5

DEN 1339.20

Материјал : нашите торби за подароци се изработени Од Еколошки 100% природен памучен лен, еднократно, издр

Австралиска комеморативна паричка на животни Коала кенгур Крокодил змија Кингфишер сребрена позлатена 2019 година Соломонски острови

DEN 96.00

Satterionsивотен материјал за квалитет : Изработено од високо квалитетен материјал, висока јачина, отпорен н

Слушалки за безжични слушалки за спиење Вистински безжични уши 30 часа репродукција LED Електрични слушалки за прикажување на електрична

DEN 319.84

LED дисплеј на моќност и 30 H репродукција : Двојна дигитална LED приказ на моќност надвор од случајот е да се

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.