• Новак
Црно -бела крава печатење молив за молив, голем капацитет за складирање на пенкало, држач за кожни канцелариски организатор со патенти за училишни канцелариски мат

Црно -бела крава печатење молив за молив, голем капацитет за складирање на пенкало, држач за кожни канцелариски организатор со патенти

Вреднување на стоката:
DEN 425.60

Пристапност
Во достапна форма

【Материјал】 Пенкало за пенкало е изработено од мека и удобна пипена кожа, која е отпорна на абење, лесен и компактен 8x3,5x1,5 инч 【Голем капацитет】 торба за складирање на молив има слотови, џебови од мрежа во кутијата со моливи, можете да чувате картички, готовина во предел за преглед или мал џеб. Еластична мрежа и џеб помагаат да се одделат вашите се за мали работи како што е Eraser, Stapler, хартиени клипови, ножици, картички и така натаму. 【Лизгачки патент】 Цврст и мазен патент, лесен за отворен и затворен, што ќе застане добро на редовна употреба, гарантирано за квалитет. Сите шевови се зашиени со цврсти, чисти линии. Отпорен на солза, отпорен на гребење, лесен за чистење. Овој случај со моливи е најдобро решение за да ве одржи организиран, исто така е совршен подарок за дипломирање, роденден, назад на училиште и Божиќ!. 【Мулти функционално】 Тоа е мултифункционална торба со големи прегради што можат да ги задоволат практичните потреби за различни луѓе, тоа не е само торба за канцелариски материјал за средношколски ученици од средно училиште, туку и торба за патувања, козметичка торба за шминка и торба за додатоци за жени за жени жени жени за жени жени Возрасни и материјали за канцелариски биро. Оваа торба е навистина сè во една торба за дневна употреба. 【Гаранција за квалитет】 Ако не сте целосно задоволни од набавката, ние ќе ви вратиме целосно или ќе ви испратиме замена бесплатно. 【Материјал】 Пенкало за пенкало е изработено од мека и удобна пипена кожа, која е отпорна на абење, лесен и компактен 8x3,5x1,5 инч. 【Голем капацитет】 торба за складирање на молив има слотови, џебови од мрежа во кутијата со моливи, можете да чувате картички, готовина во предел за преглед или мал џеб. Еластична мрежа и џеб помагаат да се одделат вашите се за мали работи како што е Eraser, Stapler, хартиени клипови, ножици, картички и така натаму. 【Лизгачки патент】 Цврст и мазен патент, лесен за отворен и затворен, што ќе застане добро на редовна употреба, гарантирано за квалитет. Сите шевови се зашиени со цврсти, чисти линии. Отпорен на солза, отпорен на гребење, лесен за чистење. Овој случај со моливи е најдобро решение за да ве одржи организиран, исто така е совршен подарок за дипломирање, роденден, назад на училиште и Божиќ!. 【Мулти функционално】 Тоа е мултифункционална торба со големи прегради што можат да ги задоволат практичните потреби за различни луѓе, тоа не е само торба за канцелариски материјал за средношколски ученици од средно училиште, туку и торба за патувања, козметичка торба за шминка и торба за додатоци за жени за жени жени жени за жени жени Возрасни и материјали за канцелариски биро.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Држач За Г-Цевка што може да Се пере, Удобни И Прикривачки Цевки За Гастростомија Влошки Ремен Повторно употребливи Абдоминални Цевки за Хранење

DEN 483.36

Големина, Мала : 1 стапки 82 стапки 4 (6080см),Средна : 2 стапки 13 стапки (70100см), Голема : 2 стапки 73 стапки 4 (90115см

Нараквица за нараквици на нараквици за дифузер на арома на biaihqie, парфем за парфем есенцијално масло за масло, палто со влошки без влошки

DEN 0.67

♥ Материјал : Заштита на животната средина 316 L изработен од не'рѓосувачки челик, издржлив, безобразен, н�

РАЗУМ Прецизен Телескоп Надворешен Двоглед Со Висока Јасност 20х50 Алатки За Преживување Зум Двоглед Телескоп Со Голема Моќност Качување

DEN 1.00

Може да ја подобри осветленоста и јасноста на сликата, што е многу погодно за гледање на копно Овој астр�

Далечински управувачки автомобил Songtai, Purple RC Truck 4x4 Off-road водоотпорна функција 360 ° ротација, погоден за момчиња, девојчиња, возрасни

DEN 1.33

Овој RC тркачки автомобил со голема брзина RC е опремен со висококвалитетен и издржлив 380 четкан мотор кој

Магиклулу Градина Комплет Градина Алатка Торбичка Градина Алатки Торба Градина Алатка Џеб Детска Алатка Торба Платно Алатка Торба

DEN 3.33

ГРАДИНАРСТВО АЛАТКА ОРГАНИЗАТОР Оптимален материјал, врвен квалитет, безбеден, издржлив и практичен, т�

2023 Ново Пенкало За Играчки, Магнетно Метално Пенкало За Декомпресија, Мултифункционално Пенкало За Пишување Магнет, Подарок за Деца

DEN 31.84

●Мултифункционално Пенкало За Пишување ● ова магнетно пенкало не е само пенкало, туку и играчка за нер�

Делови за алатка Акварел масло уметност боја четка за четка за свињи, сликарска четка, лесна за чистење на дрвена четка за чистење BBQ

DEN 3.00

Боја : 3 инчи Волна мека, анти пролеана, издржлив материјал за четка : Материјал за рачка за коса од свиња :

Експанзија завртки за ракав сидро M6 сидро јаглероден челик бетонски таванот на таванот на таванот на таванот сидра точка покрив ТВ штанд

DEN 3.33

Опсег на употреба : Цврст wallид, меур тула, светло надворешно walид со светлина, порозна тула Прицврстувачо

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.