• Новак
Anncus 100pcs Ултразвучен модул HC-SR04 Мерење на растојанието за мерење на сензорот за трансдуцери

Anncus 100pcs Ултразвучен модул HC-SR04 Мерење на растојанието за мерење на сензорот за трансдуцери

Вреднување на стоката:
DEN 2.00

Пристапност
Во достапна форма

Потекло : CN (потекло) Состојба : Ново. Тип : Регулатор на напон. Број на модел : Модул. Потекло : CN (потекло). Состојба : Ново. Тип : Регулатор на напон. Број на модел : Модул. Опис на производот 1, Изведбата на овој модул е ​​стабилна и прецизна мерка на растојание. И споредлив странски SRF05, ултразвучен модул SRF02. Прецизност на модулот, слепи точки (2 см) Супер блиску, стабилно мерење на растојанието е силно врз основа на овој производ успешно на пазарот! Овој модул е ​​целосно скромен капацитет на GH-311 анти-кражба модул-главни технички параметри : 1 : Напон : DC5 V 2 : Тивка струја : .

Главните карактеристики

Избор на клиент

Смешна слатка животинска жаба 3М лепила за лепила за лична карта за лична карта за картички, телефонски куќиште за торбичка за ракав,

DEN 2.33

Не гломазна паричник ако ви се допаѓа погодноста на куќиштето на паричникот на телефонот, но не сакате �

Linxuxie керамички стабилна лажица одмор 3 парчиња мултифункционална глазура керамичка вечера за вечера Поставете држач за прибор за лажица

DEN 271.84

Одличен материјал е нашата гаранција за квалитет : целата употреба на лажица за одмор на висококвалитет

Тофику Дома Декор Гроздобер Декор Метал Гроздобер Леано Железо Вечера Ѕвонче Како Влез Вратата Ѕвонче Надвор Виси Декор Внатрешна

DEN 1.67

Совршен за внатрешни и надворешни простории, училишта, цркви, домови, фарми и други прилики Нашата шарма

Чаша за кафе чаша чаша и чинија постави кригла со чиста чиста засади златен керамички цвет чај попладне чај поставува англиски црна

DEN 1.00

*[Здрав прв избор] Изберете висококвалитетен порцелан, безбеден и еколошки, здрав и без вкус, нега на хра�

Рачно Изработен Накит-Ѓердан Од Лента За Свесност За Рак На Дојка, Сребрен Ѓердан Од Стерлинг, Подарок За Јачина На Рак На Дојка, Ѓердани

DEN 1326.40

ЛЕСНО ЗА ПРИЛАГОДУВАЊЕ КАРТИЧКА ЗА ПОРАКИ : само кликнете на копчето "Прилагоди" за да ја додадете вашат�

Исцелена Керамичка Шолја За Чај Патувајте Чаши За Кафе Со Капаци Гроздобер Чаши За Чај Керамички Чаши За Чај Шолја За Кафе И Чинија

DEN 208.32

Кинеска Шолја За Туреин : добро изработената чаша сигурно ќе создаде искуство за јадење што вашите гост�

Тауфе Клешти Стегач, Етернет Конектор Стегање Компјутерски Рачни Алатки Мултифункционални Жичани Клешти, Соголување, Кастрење На Конец

DEN 0.67

✪Зафатите обезбедуваат дополнителна удобност и го намалуваат заморот на рацете ❖ Претпочитан материј

Ѕид Лепливи Куки Самолепливи Куки За Бања Кујна Домашна Канцеларија Комунални Куки Кит Со Апстрактна Бранова Шема и Цветна Рамка

DEN 1.00

●Држете до 4,4 фунтивклучувајќи 5 куки и преграда за складирање широк 1", задоволете ги вашите потреби за �

Гроздобер светлосни чајни светла треперење свеќи Романтична свадба со батерија оперирана симулација црни светла за домашен одмор прием за

DEN 271.68

1 Уникатен дизајн Нашата гроздобер сијалица за декорација на сијалицата во форма на свеќа е изработена �

ЗЗДМДМ 2023 Џип Компас Заштитник На Екранот За Џип Компас 2022 Додатоци 10,1 Инчен Компас Екран На Допир Навигација Дисплеј Инфозабавен Заштитник

DEN 0.67

✌€Оригинално Прилагодување●Совршено одговара За Компас 2022 2023 10инчен Навигација.Секој вентилатор на �

Лажица Одмор 2 парчиња Керамички Стапчиња За Јадење Решетка За Одмор Сина И Бела Риба Стапчиња За Јадење Држач За Држач За Лажица Држач

DEN 3.00

Држач за керамички Стапчиња за Јадење, погоден за поддршка на садови во хотели, ресторани, домови, запад�

Работи со Мобилен Ултра Тенок Преклопен Безжичен Bluetooth Тастатура Компатибилен Со Samsung SM-T325 Со Држач За Телефони - Тастатура Со Целосна

DEN 872.00

⌨Целата црна тастатура Компатибилна Со Вашиот Samsung SMT325 се вклопува и добро се надополнува со речиси сек

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.