• Новак
Grommet клешти, Gromet Pliers за инсталација

Grommet клешти, Gromet Pliers за инсталација

Вреднување на стоката:
DEN 120.16

Пристапност
Во достапна форма

Circlip Pliers : Овие клешти за циркули главно се користат за инсталација, отстранување и поправка на SNAP, многу корисно Подобри дизајни : Потопената рачка е не лизга и удобна за зафаќање, а едноставната работа е заштеда на трудот. Одличен материјал : Чешел гумен материјал со јаглероден челик со голема јачина, клешти има добра издржливост за долга употреба. Рачен млечен мешалка. Лесно носење : 7in вкупна должина заедно со мала тежина носи поголема погодност за дневното складирање и носење. Мала свиткана вилица : дизајнирана да има 1,8 мм надворешна свиткана вилица, како и натоварена пролет, рачната операција е многу лесна. Circlip Pliers : Овие клешти за циркули главно се користат за инсталација, отстранување и поправка на SNAP, многу корисно. Подобри дизајни : Потопената рачка е не лизга и удобна за зафаќање, а едноставната работа е заштеда на трудот. Одличен материјал : Чешел гумен материјал со јаглероден челик со голема јачина, клешти има добра издржливост за долга употреба. Рачен млечен мешалка. Лесно носење : 7in вкупна должина заедно со мала тежина носи поголема погодност за дневното складирање и носење. Мала свиткана вилица : дизајнирана да има 1,8 мм надворешна свиткана вилица, како и натоварена пролет, рачната операција е многу лесна. Circlip Pliers : Овие клешти за циркули главно се користат за инсталација, отстранување и поправка на SNAP, многу корисно.

Главните карактеристики

Item Type:
Circlip Pliers
Material:
Carbon Steel + Rubber
Purpose:
Accurately hold the snap .
Model:
SK-112-7B
Overall Length:
7in
Tip Diameter:
Approx. 1.8mm / 0.07in
Package List:
1 x Circlip Pliers:

Избор на клиент

Хигер Автоматско Вклучување ИСКЛУЧЕНО Лед Аквариумско Светло, Светло За Аквариум Со Целосен Спектар Со Лцд Монитор, 24/7 Циклус На Осветлување,

DEN 927.84

️ € ●Надградена ВИСОКОКВАЛИТЕТНА LED Светилка Q Оваа аквариумска светлина користи МОНИСТРА ОД WRGB свети�

Бкдфд Професионални Нокти За Нокти За Нокти За Нокти Нипер Нега Нерѓосувачки Челик Ноктите Ноктите Машинка Мртов Отстранувач На Кожата

DEN 2.67

Машинките за нокти за прсти се дизајнирани за вродени и дебели нокти за да ги одржат вашите стапала здра

Шкотски Термални Торбички За Ламинирање Со Врвен Квалитет, Дебели 5 Мил За Дополнителна Заштита, 20 Торбички/6 Пакувања, Нашата Најтрајна

DEN 0.33

Копчето за вклучување / исклучување може да се најде или како прекинувач за вклучување на грбот или копч

Торба За Период ОРИУКАН, Торба ЗА Складирање Санитарни Салфетки, Торбички За Санитарни Рампи За Женски Рампи За Девојки Жени Дами,

DEN 143.84

Димензии : 4 7х6, 6х6, 6 инчи (12х17х17 см); изработен Од Оксфордска ткаенина, не водоотпорен Издржлива и високок

Теса Дополнителна Моќност Совршена Крпа Лента - Ткаенина-Засилена Лента За Поправка за Изработка, Поправка, Прицврстување, Зајакнување

DEN 68.32

Платнена лента сите професионални решенија како ракотворби, прицврстување, пакет, зајакнување, обележу

Лдгоаел Мини Кратка Мала Ролна Хартија За Завиткување - Реверзибилен Дизајн-Розови Точки За Одмор, Денот На Мајките, Роденден, Свадба,

DEN 1060.80

МИНИ ГОЛЕМИНА : Вклучувајќи 1 rollsIt мери широк 17 инчи и долг 32,8 стапки (47,3 квадратни метри Тоа е околу 1 / 2 од

Арктички Замрзнувач 34 Еспорт Дуо - Кула Процесорот Кулер Со Бионикс П-Серија случај Вентилатор Во Притисни-Повлече, 120 мм PWM Вентилатор, За

DEN 2.33

LGA1700 КОМПАТИБИЛНОСТ : ЗАМРЗНУВАЧОТ 34 ESPORTS DUO (бело) е компатибилен со новите процесори На Elder Lake на Интел П

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.