• Новак
Liuzh рамна стискање кофа за чистење на подот Ротирана глава само-варење на кофа систем со 4 влошки за повторно употреба

Liuzh рамна стискање кофа за чистење на подот Ротирана глава само-варење на кофа систем со 4 влошки за повторно употреба

Вреднување на стоката:
DEN 483.20

Пристапност
Во достапна форма

Сув жлеб : Сувиот жлеб ќе ја скрши нечистотијата/grimeapartsloped Edge спречува плочи и истури. Измијте, пополнете со вода. Лесно сушење : Стражар за мијалник за да ја задржите кофата. Погодна дренажа : Да се ​​фрли валканата вода е ветре со приклучоци за одвод на дното на корпата. Без миење на рацете, чиста и не валкана вода, голема панел рамна четка се грижи за чистење на подот. Сув жлеб : Сувиот жлеб ќе ја скрши нечистотијата/grimeapart.sloped Edge спречува плочи и излевања. е ветре со приклучоци за одвод на дното на корпата. Не миење на рацете, чиста и не валкана вода, голема панел рамна липа за чистење на подот. Вистинската боја на производот може да биде малку различна од сликата на веб -страницата, како резултат на различни фактори, како што се осветленоста на дисплејот и осветленоста на светлината. Поради рачно мерење, оставете грешка од 1-3см. Имате пријатно време за купување. Оваа чистачка четка е мека, абсорбента, издржлива, машина што може да се пее и еднократно. Не е за еднократна употреба, ви помага да заштедите пари и да го намалите отпадот!.

Главните карактеристики

Избор на клиент

ТОРБА ЗА Складирање Санитарни Салфетки ОРИУКАН, Преносни Менструални Кеси За Патент За Повеќекратна Употреба, Торбичка За Складирање

DEN 143.84

Димензии : 4 7х6, 6х6, 6 инчи (12х17х17 см); изработен Од Оксфордска ткаенина, не водоотпорен Издржлива и високок

комплет за чистење оџаци Комплет За Чистење Оџаци, Комплет За Чистење На Отворот За Сушење За Чистење На Чад Од Камин, Флексибилни Најлонски

DEN 2.00

Најлонски Материјал : нашата четка за чистење оџаци е изработена од најлонски материјал, кој има каракт�

Нокти уметност рака перница Пу кожна маникир рака одмор перница рака за рака, маникир маникир рачна перница олеснување на раката замор

DEN 0.67

Elegelegant Изглед : Металната рамка на перницата за рака на ноктите е изработена од висококвалитетни цевки о

Алаза месечина Сонцето сонувач Бохо сонувач со соништа природен сунѓер кујнски целулоза сунѓери за садови миење бања и чистење на домаќинствата,

DEN 207.84

3 парчиња овален целулоза сунѓер13x2,95 инчи (по натопување) Материјал : Компресиран со високо квалитетно д�

Убиецот на житарките на тим тато Врежана лажица од нерѓосувачки Челик за кафе чај сладолед - врежан подарок за него / неа-7 инчи Цврста

DEN 191.84

КВАЛИТЕТ И ЗАВРШНИЦА : сите наши лажици се завршена површина со огледало, мазен раб без груби точки, висо

Жиерплус Звучна Картичка, Нов Менувач На Глас Мини Пренослив Модулатор За Менување Глас 8 Со Прилагодливи Гласовни Функции Телефон Компјутер

DEN 695.36

1 7 Различни Промени Во Звукот : овој рачен менувач на глас има 7 различни промени во звукот, маж на жена, ж�

Куки во облик на облик, силни трајни 10 парчиња висока цврстина широка примена S во облик на висички куки Премиум метал лесен за употреба за

DEN 3.00

Широка примена : Овие куки во облик на S се користат во кујна, бања, просторија за складирање, гаража, рабо

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.