• Новак
Оригинален OEM DMD DLP чип за Benq MP522 MP724 MP776 MP622 MP723 MP777 MP522ST MP772 MP623 MP523 MP523 SP820 MP524 Проектори

Оригинален OEM DMD DLP чип за Benq MP522 MP724 MP776 MP622 MP723 MP777 MP522ST MP772 MP623 MP523 MP523 SP820 MP524 Проектори

Вреднување на стоката:
DEN 2.33

Пристапност
Во достапна форма

Оригинален OEM DMD DLP чип за Benq 90 ден гаранција од Тексвамп. Оригинален OEM DMD DLP чип за Benq MP522 MP724 MP776 MP622 MP723 MP777 MP522 ST MP772 MP623 MP523 MP523 SP820 MP524 Проектори. Чиповите OEM гарантираат најдолг животен век. Ние нудиме гаранција од 90 дена.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Проектор со безжичен екран Огледало Вграден звучник 1080p поддржан преносен мини филмски проектор Видео проектор компатибилен со USB

DEN 1.33

【Совршено искуство во домашно кино】 Нашиот мини проектор е опремен со најнови технологии Lifeивотниот в

Филмски проектор Вграден поддршка за звучник 1080p Корекција на клуч за корекција Преносен проектор Видео проектор за домашно кино и филмови

DEN 2.67

【Совршено искуство во домашно кино】 Нашиот мини проектор е опремен со најнови технологии Lifeивотот на �

Проектор со WiFi и Bluetooth, Проект за надворешни проектори за отплата 4K филмски проектор Мајчин 1080P проектори 5G WiFi Домашен театар Проектор

DEN 3999.84

Поставување на таванот / стоење на подот / монтирање на маса / монтирање на wallидот Ако наидете на какви би

Мини проектор, LED 1080P видео, преносен проектор за домашно кино -театар, вграден звучник за високо ниво, компатибилен со ТВ стап // AV/USB/мемориска

DEN 3.00

Со повеќе врски и вградени во 3Д звучници за аудио, можете да уживате во филмските екрани со висока дефи�

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.