• Новак
N/летен тренд облека за кратки ракави за мажи за кратки ракави одговара на обични костуми во хавајски стил трендовски костуми за маици

N/летен тренд облека за кратки ракави за мажи за кратки ракави одговара на обични костуми во хавајски стил трендовски костуми

Вреднување на стоката:
DEN 2249.60

Пристапност
Во достапна форма

Издржлив и погоден за вашето секојдневно носење Ткаенината е удобна и не е тесна и може да се протега слободно без да биде воздржана. Лабави манжетни за лабава вклопување без врзување. Еластична лента за половината со влечење за прилагодување на големината. Наклонети џебови : џебовите со голем капацитет се дизајнирани за погодност и практичност. Издржлив и погоден за вашето секојдневно носење. Ткаенината е удобна и не е тесна и може да се протега слободно без да биде воздржана. Лабави манжетни за лабава вклопување без врзување. Еластична лента за половината со влечење за прилагодување на големината. Наклонети џебови : џебовите со голем капацитет се дизајнирани за погодност и практичност. Издржлива и погодна за вашето секојдневно носење. Ткаенината е удобна и не е тесна, и може да се протега слободно без да биде воздржана. Наменето за погодност и практичност. За сезоната : ЛЕМЕРЦЕГОРИЈА : Младински поп (18-24 години) Главен состав на ткаенини : Полиестерско влакно (полиестер) Содржината на главните компоненти на ткаенината; 97 (%) Применлива сцена : Sports Due на различни поставки за осветлување и екран, бојата на предметот може да биде малку поразлична од сликата.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Бесплатна Технологија Машка Јакна Машка Зимска Плус Кадифена Кожа Отстранлива Јакна Со Качулка Обични Машки Капут За Дожд Долго

DEN 0.67

100% Полиестер Затворање на патент Машинско Перење Материјал : Полиестер, За Нега На Облека, Измијте Во Ла�

Машка есенска црна тенка карана карирана каичка маица палто, обичен лабав празник со долг ракав, врвен со копчиња со јакна со копчиња

DEN 0.33

Прилики : палтото е одлично за активности во затворено и на отворено, како што се скијање, сноубординг, у�

Gaozhen Машка женска неутрална летна маскирна решетка за бејзбол капа за бејзбол купола прилагодлива капа за прилагодливи капи за дишење

DEN 33.76

100% мешавина од памук Затворање на влечење Unisex Animal Mesh Trucker Hat Square Patch Baseball Caps for Womens Mens Trucker Hat Washed Dad Hat for Men Wome

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.