• Новак
Plantronics Savi S8240 UC Convertible USB A/C компјутер безжични слушалки - 211205-01

Plantronics Savi S8240 UC Convertible USB A/C компјутер безжични слушалки - 211205-01

Вреднување на стоката:
DEN 4197.28

Пристапност
Во достапна форма

Осигурете се дека чувствителните разговори остануваат приватни - главните страни се безбедносно овластени од форумот Dect користејќи ги најновите безбедносни стандарди Направете ја канцеларијата на бучавата и блиските разговори со микрофон за откажување на бучава, плус ограничување на блискиот разговор. Добијте кристално чиста аудио со најновата технологија Dect поддржува широкопојасен аудио без да влијае на густината на корисниците. Осигурете се дека чувствителните разговори остануваат приватни - главните страни се безбедносно овластени од форумот Dect користејќи ги најновите безбедносни стандарди. Направете ја канцеларијата на бучавата и блиските разговори со микрофон за откажување на бучава, плус ограничување на блискиот разговор. Добијте кристално чиста аудио со најновата технологија Dect поддржува широкопојасен аудио без да влијае на густината на корисниците. Бучен работен простор? Нема проблем. Инвестирајте повеќе да завршите со слушалките за канцеларија SAVI 8200 и UC сериите. Поставете ја бучавата во близина и одржувајте го секој разговор безбеден, приватен и јасен со близок разговор со ограничување на откажувањето на бучавата.

Главните карактеристики

Избор на клиент

ГТЕСТ Мултифункционални Апарати ЗА Домаќинство УСБ Биро За Полнење Статив Држач Вентилатор За Воздушно Ладење Со Ноќно Светло Надворешен

DEN 1.00

3 во 1 користи, може да се користи како десктоп вентилатор, таванот вентилатор, лустерот Функција за тајм�

Корпа За Отпадоци Од 13 Галони Автоматски Кујнски Ѓубре Може Да Допре Бесплатна Канта За Ѓубре Со Голем Капацитет Со Капак За Спална

DEN 435.20

13 Литри Корпа За Отпадоци Голем Капацитет : големиот капацитет од 13 литри е доволен за да се задоволат дн

Sawqf Магнетни Мобилен Телефон Радијатор Ладење Вентилатор Ладилник Со Ладно Осветлување Светилка Топлина Мијалник За Живо Радијатор

DEN 1.33

По инсталацијата, тоа не влијае на држењето со двете раце, и не постои метално чувство Тивок сјај вентил�

Додатоци за ротациони алатки, комплет за додатоци за ротациони алатки 378 парчиња за мултифункционални алатки Универзални додатоци лесни

DEN 319.68

Комплет за додатоци за ротациони алатки за 378 парчиња содржи дискови за сечење на смола, волна, се чувст�

Дрво знаци Наставник дефиниција Типографија дрвени знаци смешни наставници цитат фарма куќа wallидна уметност рустикална wallидна украси

DEN 151.04

Материјал : еколошки дрво, еднострано Производите се дизајнирани и изработени во САД, рачно изработени �

Ruiruilico Women'sенски 2023 летни панталони Обични постелнини памучни панталони Еластична половината лесна мека права нога лесна плажа Пант

DEN 1288.00

Памук и постелнина Еластично затворање Само миење на рацете ☀☀☀ 【Материјал】 Изработено од мек, дише,

3мм дијамантски вежба малку накит плажа морски лушпи од скапоцени камења 1/8 инчен врв, bur shank dremel, компатибилен лапидар на лапидари 30

DEN 287.04

Премиум квалитетен 3мм дијамантски бит бит (цврсти не шупливи) 30 компјутери 3мм битови за вежбање со дија

Waljx Bicyclebaby шетач Детска велосипедска детска трицикл преносно седиште на вртење со треска со 1-3-6 годишно момче и девојче играчки автомобил

DEN 911.84

? ? [4 во 1] : 4 во 1 е погодно за бебе од 136 години, можете да го користите долго време додека расте вашето дете

Womenените обични памучни шорцеви влечејќи удобни високи половини со опуштено вклопување бохо-шорцеви маскирна лесна панталони со

DEN 1256.00

100% полиестер ▶ Белешка за големина Ве молиме, погледнете ја нашата табела со големина на сликата внима�

Неродеко 5 парчиња Држач За Џогер Висечки Полици За Складирање Полици Монтирани На Ѕид Ѕидна Метла Организатор На Ѕидна Монтажа Организатори

DEN 881.44

Организатор На Материјали за чистење : дизајн без Удари, лесен е за инсталирање и брзо се откачува, обезб

ГЕРОТКР 4 парчиња,Транспарентни Рачки На Кабинетот,Копчиња На Кабинетот,Копчиња За Комоди, Рачки за Кабинети И Фиоки, Велигденско

DEN 1216.00

❥ Кабинетот Рачки Материјал : СТОМАЧНИ МУСКУЛИ, Стакло Материјалот е Сигурен и Издржлив ❥ Кабинетот Ко�

Торба за складирање на санитарна салфетка, бел бел бенгал тигар менструална чаша торбичка, преносни санитарни салфетки влошки за чување торби

DEN 159.84

Приватност и доверливост : Совршената торба за заштита на приватноста може подобро да ја заштити вашата

Sunlu 3D печатач за печатач пакет повеќебојни, уредно рана Petg филамент 1,75мм, вкупно 2 кг, 0,25 кг по измет, 8 пакувања, индивидуално вакуумски

DEN 1.67

① 【【2 кг вкупно, 0,25 кг по пиличка, пакет од 8 лажици】 PETG 3 D печатач пакет повеќебојни, 8 бои вкупно : црна+б

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.