• Новак
3drose Сликата на животот е убава со неонски пеперутки дланки и. - Телефонски ringsвони

3drose Сликата на животот е убава со неонски пеперутки дланки и. - Телефонски ringsвони

Вреднување на стоката:
DEN 159.84

Пристапност
Во достапна форма

Мултифункционално : Телефонскиот прстен ви овозможува цврсто да го држите вашиот уред додека зборувате или испраќате пораки Помагање да се спречи падот на вашиот телефон. Ротирачкиот штанд ви нуди можност да го монтирате вашиот уред вертикално или хоризонтално на која било рамна површина за лесно гледање. Штандот нуди 360 ° од ротирачката способност и агол на флип од 180 °, за удобен зафат и гледање. Совршено за гледање филмови, видеа, играње игри и слушање музика. Овој стилски телефонски прстен има голем отвор што е погоден и за мажи и за жени. Направено од трајна лесна легура на лесен цинк. Поради неговиот универзален дизајн, овој телефонски прстен може да се користи на повеќе начини и за повеќе уреди. Совршено е за употреба како штанд или држач. Универзална компатибилност, совршено вклопување со повеќето паметни телефони, таблети и случаи, итн. Мултифункционално : Зафаќањето на телефонскиот прстен ви овозможува да го држите вашиот уред цврсто додека зборувате или испраќате пораки. Помагање да се спречи падот на вашиот телефон. Ротирачкиот штанд ви нуди можност да го монтирате вашиот уред вертикално или хоризонтално на која било рамна површина за лесно гледање. Штандот нуди 360 ° од ротирачката способност и агол на флип од 180 °, за удобен зафат и гледање. Совршено за гледање филмови, видеа, играње игри и слушање музика. Овој стилски телефонски прстен има голем отвор што е погоден и за мажи и за жени. Направено од трајна лесна легура на лесен цинк. Поради неговиот универзален дизајн, овој телефонски прстен може да се користи на повеќе начини и за повеќе уреди.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Мобилниот телефон Ladumu мобилен телефон со шест опрема што е лесна за употреба за канцелариски мобилен телефон, мини алуминиумска

DEN 1283.20

Овој држач за телефон ги поддржува сите телефони и може да работи со школка за мобилни телефони Овој тел

Кожа компатибилна СО RЦ 65 Кулер-Гитара | Заштитна, Издржлива И Уникатна Обвивка Од Винил Налепници / Лесна За Нанесување | Изработена Во САД

DEN 1260.80

СТОТИЦИ ИЗБОРИ : Покажете го вашиот сопствен уникатен стил со Моќни Кожи за Вашиот Rtic 65 Кулер (2017 Модел)! �

Бахдб 20мм Паметни Ремени За Часовници За Самсунг Галакси Активни 2 40 44/3 41мм Бенд Спорт Зглоб Нараквица Часовник4 40 44мм Класичен 42 46мм

DEN 249.76

Земја Како Што Е Означено *100% сосема нов и квалитетен, лесен за прилагодување на должината за да одговар�

Пенкало за стилови за податоци за маргаритки 4320 серии - мини капацитивен стилус, мал гумен врв капацитивен стилус пенкало за серии DAISY

DEN 2.67

? [Universal] работи одлично на вашата серија Daisy Data 4320 (21,5 in) и други капацитивни екрани на допир Напиши, допре�

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.