• Новак
Адити Чејс Х.К. II - 16 битни МД игри со касети за конзола за генеза со мегадрив

Адити Чејс Х.К. II - 16 битни МД игри со касети за конзола за генеза со мегадрив

Вреднување на стоката:
DEN 1344.00

Пристапност
Во достапна форма

Картичката за игри работи совршено, погодна за колекција на играчи Случајот со кертриџ во САД/ЕУР или Јапонија може да се избере. Обично повеќето од игри поддржуваат PAL и NTSC формат, но најмногу основни формати на игри е NTSC 60 Hz. Картичката за игри работи совршено, погодна за колекција на играчи. Случајот со кертриџ во САД/ЕУР или Јапонија може да се избере. Обично повеќето од игри поддржуваат PAL и NTSC формат, но најмногу основни формати на игри е NTSC 60 Hz. Картичката за игри работи совршено, погодна за колекција на играчи.USA/EUR или Јапонија Касета може да се избере.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Заштитно покритие за заштитни случаи на Nintendos, гроздобер 80S90S прекинувач Конзола за игра против-гребење со анти-гребење со пет парчиња

DEN 1.67

【Опис на материјалот】 Овој Nintendos се менува тврд случај PU, дава целосна заштита за главната конзола, рад�

Налепници за кожа на Super Mar -IO Switch - Заштитни налепници за заштитен филм на конзола за завиткување поставени компатибилни со конзолата

DEN 0.67

Компатилно : Супер МарИо десгин за прекинувач litelovely симпатичен дизајн на надворешна кожа, направете го �

Траз за порта, стабилен излез за замена на конекторот за приклучок за приклучок за порта, за конзола за игри, за играч на игри, за lубител на

DEN 438.40

Едноставно работење стабилен излез Совршено вклопување за моделот PS4 PRO2000 Супер тенок, погоден за употр�

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.