• Новак
Femaleенски уред за мокрење со за еднократна употреба | Рециклирачки, јавни тоалети, штанд-доказ за протекување и инципирање на пиша за жени, девојчиња | Патување, камп?

Femaleенски уред за мокрење со за еднократна употреба | Рециклирачки, јавни тоалети, штанд-доказ за протекување и инципирање на пиша за

Вреднување на стоката:
DEN 135.84

Пристапност
Во достапна форма

♥ Додаток за патувања ♥ : Кога треба да одите, женскиот уред за мокрење го прави вашиот бизнис ветер - без разлика каде сте Супериорен дизајн за искуство без протекување. Одете на патеката без да се грижите за следната пауза за бања. Исто така, се справува со менструалниот проток! Ги опфаќа сите секрети на телото. Може да се прилагоди на вашата форма и големина. ♥ Компатибилен дизајн ♥ : стоењето пиша за жени е компатибилен со панталони и облека и опрема на отворено. Широката уста прави сигурен заптивка со обилна просторија за мочање, така што нема да се истури, капе или поздрави. Повеќе не го држите. Можете да го користите на отворено, во салата, аеродром, железничка станица, кампување, канцеларија, паркови - одлучувате. Особено корисно за бремени жени или ако имате болка во зглобовите. Нема повеќе седење или сквотирање. ♥ Лесен за употреба ♥ : Еднаквоста на жените зазема сосема ново значење со овој додаток за кампување. Застанете, цел и оган во секунди без да мора да го носите задникот. Еден од најкомпактните и најлесните дизајн. Застанете и eиркајте за жените за еднократна употреба се вклопува во вашата чанта, џеб и ракавица. ♥ Доказ за протекување ♥ : Совршен за девојче или жена за пешачење и ранец. Застанете за себе. Дами, можете да уринирате да застанете. Нема повеќе седишта, сквотирање или бришење места во валкани, нехигиенски тоалети. Можете да носите пиша чаша за жени околу дискретно и лесно да располагате со секоја употреба. ♥ Лесен за носење и најдобар компактен дизајн ♥ : Дизајнот во очекување на патентот овозможува лесна употреба. Доаѓа со единечен зафат на палецот за полесно држење. Тоа е доказ за протекување и отпорен на прскање. Долгиот плус ги одржува чевлите и облеката чиста компатибилна со облека на отворено и панталони и опрема, исто така. Кажи да за да патувате со леснотија. ♥ ♥ ♥ Планирате патување за викенд, ранец низ целиот свет или одење на фестивал? ♥ ♥ ♥ Направено во Индија, Плеце е најдобриот преносен, различен, за еднократна употреба женски уред за мокрење за жени кои користат кои жените можат да стојат и да пијат во сите непријателски јавни и вообичаени тоалети.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Метална кутија за часовници на Амбесон, будилник со алармни згради околу неа во дизајн на шема на гроздобер, повеќенаменски правоаголен

DEN 398.40

Големина на кутија 7,2 "широк x 4,7" долг x 2 Декоративна и пространа метална кутија за складирање со капак...

Заштитно покритие на копчето за итни случаи за итни случаи, за заштита на копчето 222мм, капа за заштита на жолтиот прстен додатоци

DEN 760.00

1 Изработено квалитетен материјал за долготрајна издржливост Дизајниран со водоотпорен капак на двојн�

24 парчиња бадеми печат на нокти, средна должина црна француска врв лажни нокти голи лепак на ноктите целосни покритие лажни нокти

DEN 3.33

Топли совети : Поради различни монитори и различно осветлување, сликата може да не ја одразува вистинск�

СПОРТБЛ Одбојка Нето Одбојка Спајк Тренер Прилагодлива Опрема За Обука За Одбојка За Кошаркарски Обрач За Подобрување На Скокање

DEN 269.12

Памук Усвојување на премиум и стабилен материјал, издржлив и безбеден за употреба, кој има долго време н

Случај За Сите Нови Поттикне 10-Ти Генерал 2019 Ослободување Само-Најтенкиот&засилувач;Најлесниот Паметни Покритие Со Авто Будење/Спиење,

DEN 496.00

Ве молиме Имајте Предвид Дека Овој тенок случај одговара само на 6" Поттикне (10Ти Генерал) 2019 (Модел Бр J9 G2

Puccy Заштитник На Екранот За Приватност, компатибилен Со Garmin VENU КВАДРАТНИ Анти Шпионски Tpu Чувар ( Не Калено Стакло Заштитници) Нови

DEN 0.67

Ве молиме имајте предвид дека заштитникот на екранот е флексибилен пластичен филм, А не Калено Стакло В�

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.